Dijital Pazarlama Ajansı | Dijital Pazarlama Nedir ?

— Dijital Pazarlama

Markanıza değer katın.

Dijital pazarlama ve türleri artık bir tercih değil, şirketlerin dijital varlıklarını oluşturmaları ve sürdürmeleri için gerekli bir koşuldur. Ancak bu durum sizin gözünüzü korkutmasın. Tüm süreci şeffaf şekilde yönetiyor ve stratejilerimizi sizinle belirleyerek size özel atanmış danışmanımız ile sürece dahil oluyorsunuz.

dijital pazarlama ajansı

Bilinirliliğinizi Arttırın

Gerek bireysel, gerek ise kurumsal ihtiyaçlarınız için, strateji belirlemesi yapıyoruz. Yan tarafta ki formu doldurarak ücretsiz başvurunuzu yapın.

#1

Dijital Pazarlama

Gelişmiş tekniklerle dijital pazarlama yöntemi ile marka bilinirliliğinizi arttırarak dijital varlığınızı oluşturun veya büyütün. Profesyonel kadro ve dünyanın sayılı organizasyonlarından Gooncode ile çalışarak kısa sürede marka bilinci oluşturun.

Google Ads uzmanlarımız ile bütçenizi daha doğru ve etkili kullanın. Minimum bütçe ile yüksek geri dönüşü hedefleyin, doğru strateji ile daha fazla müşteriye ulaşın.

Arama motoru optimizasyonu; site içi ve site dışı çalışma, web sitenizi hedeflenen anahtar kelimelerinizde ve arama sonuçlarınızda daha iyi bir konuma getirecektir.

Sosyal medya platformları, internet kullanıcılarının en çok kullandığı platformlardan biridir. Elbette sosyal medyayı hedef kitlenize ulaşmak için kullanmak da bir diğer etkili yöntemdir.

İçerik hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu doğrultuda arama motorları en kaliteli içeriği üreten sitelere öncelik vermektedir. Anahtar kelime analizi ile dönüşlerinizi arttırıyoruz.

Herkes, insanlarla doğrudan iletişim kurmak için çok önemli bir araç olan e-postayı aktif olarak kullanıyor. E-posta pazarlaması uzun yıllardır kullanılmasına rağmen çok etkili sonuçlar alınıyor.

Mobil cihazların kullanımı, çağın önüne geçti. Mobil pazarlama; mobil cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilen faaliyetleri içerir. Çeşitli uygulama içi reklamlarla dönüş amaçlanmaktadır.

Sosyal medyanın internetteki tartışmasız gücünün temel direği içerik üreticisidir. Yaygın olarak adlandırılan ismi ise: Fenomen. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda hedef kitle analizi ile çalışma yapılıyor.

Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların farklı site reklam alanlarında reklamlarınızı görerek web sitenizi tekrar ziyaret etmelerini sağlamayı amaçlayan bir pazarlama yöntemidir.

B2B, şirketten şirkete anlamına gelir. Kurumsal sektörde yürütülen bir pazarlama faaliyetidir. Doğrudan bireysel son kullanıcılar için değil, şirketin ürün markasını tanıtım ve satış amaçlı bayilere ulaştırır.

Affilate marketing, ürün satan firmaların çeşitli kişilerle satış ve pazarlama ortaklıkları kurması ve yayıncılara onlar aracılığıyla satıştan komisyon sağlaması esasına dayanmaktadır.

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, geleneksel reklam ve pazarlama stratejilerinin dijital ortamda uygulanmasını ifade eder. Bir markanın dijital pazarlama stratejisini oluşturması ve uygulaması, markaya online olarak daha fazla tanıtım kazandıracak ve markanın online varlığını güçlendirecektir.

Markalaşma, pazarlamanın önemli bir parçasıdır. Bir şirketin pazarlamasının müşterilerine göstermek istediği tüm yönlerini içerir. Bir marka yaratmak için, markanızın neyi temsil etmesini istediğinize dair net bir fikre sahip olmanız önemlidir. Bu, hedef kitlenizin markanızdan ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Markayı oluşturmak için şirketlerin ürün ve hizmetleri etrafında hedef kitlelerinin ilgisini çekebilecek ve onları şirket topluluğunun bir parçası gibi hissettirecek içerik oluşturması gerekir.

Dijital Pazarlama, ürün veya hizmetinizi dijital kanallar üzerinden tanıtmak için kullanılan terimdir. Dijital pazarlama tipik olarak “dijital teknolojilerin, sosyal medyanın ve internetin kullanımı yoluyla trafik veya dikkat çekme süreci olarak tanımlanır. Web siteleri, sosyal medya, mobil uygulamalar, e-posta, arama motoru pazarlaması ve pazarlama için kullanılan birçok platform vardır.

Dijital pazarlama, ürünleri veya hizmetleri çevrimiçi olarak pazarlamak için dijital araç ve tekniklerin kullanılmasıdır. Günümüzde birçok şirket tarafından kullanılan uygun maliyetli bir tanıtım stratejisidir. Dijital pazarlama, bir markayı tanıtmanın ve görünürlüğünü artırmanın en etkili yollarından biridir.

Ayrıca, web sitelerinde reklam, abonelik veya ürün veya hizmet satarak gelir elde etmek için bir iş modeli olarak da kullanılabilir.

Bir dijital pazarlama ajansının bana uygun olup olmadığını nasıl anlarım?

Dijital pazarlama ajansları, pazarlama ve reklamcılık söz konusu olduğunda genellikle başvurulan çözümdür. Ancak, sizin için doğru olup olmadıklarını nasıl anlarsınız? Bir dijital ajans işe almadan önce dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. En önemli faktörlerden biri, sektörünüzdeki uzmanlık seviyeleridir.

Örneğin, perakende ve moda sektöründe çalışıyorsanız, üretim veya BT konusunda uzmanlaşmış bir ajans kiralamak sizin yararınıza olmayabilir. Belirli hedeflerinizle ilgili deneyim düzeylerini göz önünde bulundurmak da önemlidir. Web sitenizdeki trafiği veya belirli bir sayfadaki dönüşümleri artırmak istiyorsanız, bu belirli hedeflerle ilgili deneyime sahip bir ajans kiralamak akıllıca olacaktır. Son olarak, bir dijital pazarlama ajansına danışmak önemlidir. Hedefleriniz ve sizin için yapabilecekleri hakkında akıllıca konuşabilmelidirler.

Eğer sizde bu yetilere sahip bir dijital pazarlama ajansı arıyorsanız Gooncode’dan teklif almayı unutmayın.

Dijital Pazarlama Nedir ?

Dijital pazarlama dünyası sürekli gelişiyor ve değişiyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pazarlamacıların daha fazla kişiye ulaşması kolaylaştı. Dijital pazarlama, dijital teknolojiyi kullanan çevrimiçi pazarlama için bir şemsiye terimdir. Dijital pazarlama, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, e-posta ve web sitesi tasarımı gibi çok çeşitli faaliyetleri içerir. Dijital pazarlamacılar, kampanyalar oluşturmak ve yönetmek için dijital araçları kullanır. Pazarlama dört ana bileşene ayrılabilir: 1) Pazarlama planlaması, 2) Yaratıcı içerik üretimi, 3) Sosyal medya yönetimi ve 4) Web sitesi tasarımı. Dijital pazarlamanın faydaları, minimum maliyetle daha geniş bir kitleye ulaşma yeteneği ve sonuçları gerçek zamanlı olarak izleme fırsatıdır.

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası nedir?

Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası, ziyaretçileri potansiyel müşterilere, potansiyel müşterileri müşterilere ve müşterileri de savunuculara dönüştürebilen kampanyadır. Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası, ziyaretçileri potansiyel müşterilere, potansiyel müşterileri müşterilere ve müşterileri de savunuculara dönüştürebilen kampanyadır.

Dijital pazarlamacılar, ellerinde çok çeşitli beceri setlerine ve araçlara sahiptir. Müşterileri için mümkün olan en iyi dijital pazarlama kampanyasını oluşturmak için bu beceri setlerini kullanabilirler. Dijital pazarlama, ürün veya hizmetlerin satışını teşvik etmek için elektronik kanalları kullanma sürecidir.

Amaç, tüketicileri ve işletmeleri iletişim kurulabilecekleri bir web sitesine yönlendirmektir. Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası, ziyaretçileri potansiyel müşterilere, potansiyel müşterileri müşterilere ve müşterileri de savunuculara dönüştürebilen bir kampanyadır. Başarılı bir dijital pazarlama kampanyası, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürebilen kampanyadır.