Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

— Dijital Pazarlama

Markanıza değer katın.

Dijital pazarlama ve türleri artık bir tercih değil, şirketlerin dijital varlıklarını oluşturmaları ve sürdürmeleri için gerekli bir koşuldur. Ancak bu durum sizin gözünüzü korkutmasın. Tüm süreci şeffaf şekilde yönetiyor ve stratejilerimizi sizinle belirleyerek size özel atanmış danışmanımız ile sürece dahil oluyorsunuz.

Dijital pazarlama

Bilinirliliğinizi Arttırın

Gerek bireysel, gerek ise kurumsal ihtiyaçlarınız için, strateji belirlemesi yapıyoruz. Yan tarafta ki formu doldurarak ücretsiz başvurunuzu yapın.

#1

Dijital Pazarlama

Gelişmiş tekniklerle dijital pazarlama yöntemi ile marka bilinirliliğinizi arttırarak dijital varlığınızı oluşturun veya büyütün. Profesyonel kadro ve dünyanın sayılı organizasyonu ile çalışarak kısa sürede marka bilinci oluşturun.

Google Adwords

Dijital pazarlamanın en etkili sonuçlarından biri reklamcılıktır. Google, reklamların arama sonuçlarının en üstünde ve altında olmasına izin verir.

SEO

Arama motoru optimizasyonu; site içi ve site dışı çalışma, web sitenizi hedeflenen anahtar kelimelerinizde ve arama sonuçlarınızda daha iyi bir konuma getirecektir.

Sosyal Medya

Sosyal medya platformları, internet kullanıcılarının en çok kullandığı platformlardan biridir. Elbette sosyal medyayı hedef kitlenize ulaşmak için kullanmak da bir diğer etkili yöntemdir.

İçerik Pazarlaması

İçerik hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu doğrultuda arama motorları en kaliteli içeriği üreten sitelere öncelik vermektedir. Anahtar kelime analizi ile dönüşlerinizi arttırıyoruz.

E- Mail Pazarlama

Herkes, insanlarla doğrudan iletişim kurmak için çok önemli bir araç olan e-postayı aktif olarak kullanıyor. E-posta pazarlaması uzun yıllardır kullanılmasına rağmen çok etkili sonuçlar alınıyor.

Mobil Pazarlama

Mobil cihazların kullanımı, çağın önüne geçti. Mobil pazarlama; mobil cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilen faaliyetleri içerir. Çeşitli uygulama içi reklamlarla dönüş amaçlanmaktadır.

Influencer Marketing

Sosyal medyanın internetteki tartışmasız gücünün temel direği içerik üreticisidir. Yaygın olarak adlandırılan ismi ise: Fenomen. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda hedef kitle analizi ile çalışma yapılıyor.

Remarketing

Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların farklı site reklam alanlarında reklamlarınızı görerek web sitenizi tekrar ziyaret etmelerini sağlamayı amaçlayan bir pazarlama yöntemidir.

B2B Pazarlama

B2B, şirketten şirkete anlamına gelir. Kurumsal sektörde yürütülen bir pazarlama faaliyetidir. Doğrudan bireysel son kullanıcılar için değil, şirketin ürün markası tarafından kullanılır.

Affiliate Marketing

Affilate marketing, ürün satan firmaların çeşitli kişilerle satış ve pazarlama ortaklıkları kurması ve yayıncılara onlar aracılığıyla satıştan komisyon sağlaması esasına dayanmaktadır.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.