Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

— E-Ticaret Paketleri

Müşteri tetikleyicileri ile satışlarınızı arttırın.

Satış tetikleyici özellikleri, canlı destek, pazaryeri entegrasyonları, gelişmiş erp yazılımları, muhasebe entegrasyonları ve daha bir çok özelliği ile siparişlerinizi kolayca yönetin ve satışlarınızı arttırın.
E ticaret paketleri

Güçlü E-Ticaret Çözümleri

Tüm siparişlerinizi tek panelden yönetin zamandan tasarruf edin. E-Fatura entegrasyonu ile tek tek fatura kesmek ile uğraşmadan tek bir tuşa basarak tüm fatura ve kargo şablonlarınızı toplu şekilde çıkartın. GOC Ticaret ile zamandan tasarruf ederek sadece satışa odaklanın.
#1

GOC Ticaret ile Yüksek Satış Elde Edin

Gelişmiş SEO modülü ve otomatik rich snippet özelliği ile Google’da rakiplerinizden önde olun.

Müşteri Tetikleyicileri

Tasarım ve planlamalarla siparişlerinizi arttırın.

Responsive Tasarımlar

Telefon ve tabletler için özel tasarımlar!

Yüksek Hız

GPS ve GTMetrix değerleri yüksek özel optimizasyonlar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Rich snippet özelliği ve daha fazlası ile üst sıralarda yerinizi alın.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret

İnternetin etkisinin bir sonucu olarak, çevrimiçi pazarda şiddetli bir rekabet var. Girişimciler ise internet işlerini başarıya ulaştırmalarına yardımcı olacak yeni teknolojiler ve platformlar arayışındalar. E-ticaret hizmet sağlayıcıları tarafından yeni yazılım ve programların geliştirilmesi, işletmelerin ürün ve hizmetlerini çevrimiçi olarak sunmalarına olanak tanır. Aslında, mevcut en güvenli ve kapsamlı e-ticaret çözümlerini sağlarlar.

Başarılı bir e-ticaret operasyonu, işletmelerin başarıyı sağlamak için aramaları gereken e-ticaret hizmet sağlayıcılarının desteğini gerektirir. İnternet pazarlamacılığı ve e-ticaret alanlarındaki bilgileri ve kapsamlı deneyimleri nedeniyle, bu hizmet sağlayıcılar sektörde olumlu bir itibar kazanmıştır. Mevcut endüstri trendlerinin yanı sıra hedef tüketicilerinin ve müşterilerinin istek ve gereksinimlerini takip etmek için sürekli pazar araştırması yaparlar. Bu nedenle, firmaların işlerini İnternet’te en verimli şekilde yürütmelerini sağlamak için en etkili plan ve stratejileri oluştururlar.

Birkaç saygın e-ticaret firması, müşterilerine kendi iş ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için e-ticaret ayarlarını özelleştirme seçeneği sunar. Bununla birlikte, sundukları hizmetler bir servis sağlayıcıdan diğerine değişir.

E-ticaret hizmetlerinin bazı özelliklerine ve işlevlerine kısaca bir göz atalım, olur mu?
• Ziyaretçiler, bulabilecekleri ürün ve hizmetlerinizi aramak için sitenize gelirler. Aradıklarıyla eşleşen herhangi bir şeyle karşılaşırlarsa, işlem yapmak için can atarlar. Bunu yapabilmek için, diğerlerinin yanı sıra PayPal ve Visa gibi mümkün olduğunca çok alternatif sunulmalıdır. Yeterli alternatiflerin sunulmaması, bir iş fırsatının kaybedilmesine neden olabilir.

• Öğeler, sörfçülerin aradıklarını mümkün olan en az sayıda tıklamayla bulabilecekleri şekilde düzenlenmeli ve sınıflandırılmalıdır.

• Bir sayfanın görünümü, sitenizdeki toplam satışların yarısını oluşturur. Görsel olarak çekici bir tasarım, müşterilerinizi işletmenize davet etmenin yanı sıra, diğer şeylerin yanı sıra kolay kullanım, ürün yerleştirme ve tasarım düzeni ile müşterilere basit, kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunar.

Gooncode, e-ticaret zorluklarıyla başa çıkmak için çeşitli seçenekler sunan açık kaynaklı, verimli ve çok yönlü bir e-ticaret platformudur. Açık kaynaklı bir yazılım olduğu için, müşterinin nasıl çalıştığına dair iyi bir anlayışa sahip olabilmesi için görünür bir hizmet ve gerekirse daha sonra üzerinde çalışabilmesi için biraz çalışma bilgisi sağlar.

E-Ticaret Hizmetlerine sahip olmak, çevrimiçi işinizin başarısı için kesinlikle gereklidir. Gerçekte, web tabanlı hizmetlerin kullanımı yoluyla çevrimiçi satışları artırmanın mükemmel bir yöntemidir. Bu, özellikle çevrimiçi tüccarlar ve istihdamlarını dışarıdan temin etmek isteyenler için geçerlidir, bu da bu hizmetleri bir nimet haline getirir.

Elektronik ticaret, elektronik medya aracılığıyla taşınır ve taşınmaz malların alım satımı gibi bir iletişim kanalı üzerinden iş yapma platformu olduğu için E-Ticaret olarak anılmaktadır. İnternet, e-ticaret faaliyetleri için işlemleri basit ve anlaşılır hale getirmede ve kolaylaştırmada önemli bir rol oynamıştır. Cep telefonu gibi son zamanlardaki iletişim cihazları, kullanıcıların internete bağlanmasına ve diğer şeylerin yanı sıra fatura satın alma, satma ve ödeme gibi çevrimiçi işlemler gerçekleştirmesine olanak tanır. En son pazar araştırmasına göre, E-Ticaret hizmetlerinin kullanımı, esas olarak Hindistan, Çin, Endonezya, Brezilya ve dünyadaki diğer ülkeler gibi gelişmekte olan ülkelerdeki internet kullanıcılarının sayısındaki büyük artışa bağlı olarak her geçen gün genişlemektedir. bölge.

Bu hizmetlerin birincil amacı, insan katılımı gerektirmeyen, sorunsuz bir ticari işlem sağlamak olup, bu amaç animasyon ve grafik tasarım ile desteklenmektedir. Satıcı, üstün görseller kullanarak, malları potansiyel müşterilerin seçip sipariş vermeleri için son derece basit bir şekilde sunabilir. Çevrimiçi iş yaparken, en önemli avantaj, bir alıcı ve bir satıcının iş yapmak için şahsen tanışmak zorunda kalmamasıdır. Sonuç olarak, paydaşların değerli zamanı ile fiziksel altyapı maliyetlerinden tasarruf edilir.
Google gibi arama motorları, sektöre özel olarak tasarlanmış yeni arama çözümlerinin tanıtımıyla e-ticaret dünyasına giriş yaptı. Her durumda, potansiyel alıcılara, ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılayan ve daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlayan çevrimiçi bir alışverişçi arayışında büyük kolaylık sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, arama motorları, bir çevrimiçi alışverişçinin arama sonuçlarında kendi web sitelerinin sıralamasını iyileştirmesine olanak tanıyan Arama motoru optimizasyonu hizmetleri biçiminde e-ticaret hizmetlerine de yardımcı olmaktadır.

E-alışveriş dizinlerinin varlığı, müşterilerin hızlı ve kolay referanslar sağlayarak benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan çevrimiçi tedarikçiler veya kuruluşlar bulmasını da kolaylaştırır. E-ticaret işlemlerini kolaylaştıran tüm ana bankalar ve ödeme ağ geçitleri, ticari işlemlerde yer alan birçok taraf için büyük bir yardımdır. Hemen hemen her bankacılık ve finansal hizmet şirketi, artık müşterilerine diğer şeylerin yanı sıra çevrimiçi işlemler ve ödemeler yapma olanağı sağlıyor. Her restoran zinciri, multipleks biletler, tren biletleri ve uçak biletlerinin tümü internet üzerinden mevcuttur. Bu, e-ticaret sektörünün başarıya giden büyüme odaklı bir yolda olduğunu gösteriyor.
İnternet ve e-ticaretin popülaritesi arttıkça, insan varoluşunun lüksü daha görkemli hale geldi. Gerçekte, sanayileşmiş ülkelerde internet tamamen ücretsizdir, bu da internet kullanımının artmasına ve e-ticaret hizmetlerinin kullanımında katlanarak artmasına neden olmuştur. Gösterildiği gibi, lojistik ve tedarik zinciri yönetimindeki gelişmeler de bu hizmetlerin büyümesine ve potansiyeline önemli katkılar sağlamıştır.

Her şeyin kendi avantajları ve dezavantajları vardır; e-ticaret büyümesinin dezavantajları, artan çevrimiçi dolandırıcılık, kredi kartı kimlik doğrulama normlarının çalınması, bankacılık şifresi hırsızlığı vb. açısından ölçülebilir. Siber suçlarla başa çıkmanın daha etkili bir yolu, durumu çözebilir. Tüm çevrimiçi perakendeciler için birleşik bir düzenleyici çerçevenin yanı sıra sahte web sitelerini belirlemek için daha etkili bir yaklaşım, işlem sayfalarının güvenliğini artırmanın yanı sıra e-ticaret hizmetlerini daha güvenli ve rahat hale getirme açısından daha iyi sonuçlar verecektir.