— E-Ticaret Paketleri

Müşteri tetikleyicileri ile satışlarınızı arttırın.

Satış tetikleyici özellikleri, canlı destek, pazaryeri entegrasyonları, gelişmiş erp yazılımları, muhasebe entegrasyonları ve daha bir çok özelliği ile siparişlerinizi kolayca yönetin ve satışlarınızı arttırın.
e-ticaret

Güçlü E-Ticaret Çözümleri

Tüm siparişlerinizi tek panelden yönetin zamandan tasarruf edin. E-Fatura entegrasyonu ile tek tek fatura kesmek ile uğraşmadan tek bir tuşa basarak tüm fatura ve kargo şablonlarınızı toplu şekilde çıkartın. GOC Ticaret ile zamandan tasarruf ederek sadece satışa odaklanın.

Satışlarınızı Arttırın

Müşteri tetikleyici sistemler, sepette unutulan ürünler için geir pazarlama, mail pazarlama, sms entegrasyonu, çarkıfelek ödül sistemi, canlı destek modülü ile satışlarınızı arttırın.

e-ticaret
e-ticaret

Responsive Tasarımlar

Telefon, tablet veya herhangi bir inç ekranlarda dağılma ve bozulma olmadan siteniz çalışsın ve hiç bir cihazda ki müşterilerinizi kaçırmadan kolay alışveriş imkanı sunun!

Hitlerinizi Yükseltin

Gelişmiş SEO modülü, e-ticaret danışmanlarımızın yönlendirmesi, makale yazım eğitimi, yüksek hızlı sonucu ve Türkiye’de tek Cloudflare Railgun teknolojisi ile dünyanın dört bir tarafında insanlara ulaşın.

e-ticaret

Müşteri Tetikleyicileri

Gelişmiş Satış Odaklı Tasarım

e-ticaret
e-ticaret
referanslar

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

E-Ticaret

E-ticaret, çevrimiçi ürün veya hizmet satın alma ve satma sürecidir. Elektronik ticaret platformları, alıcılar ve satıcılar arasında bir arayüz görevi görür, satın alma sürecini organize eder ve ürün ve siparişleri takip eder. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok platform var ve dikkate alınması gereken en önemli şey işinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ticaret platformu Gooncode’dur.

E-ticaret, dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden biridir. Econsultancy tarafından hazırlanan bir rapora göre, küresel elektronik ticaret pazarı 2023 yılına kadar 12 trilyon dolar değerinde olacak. Bu büyümenin birçok nedeni var, ancak birincil itici güçlerden biri artan tüketici seçimi ve rahatlığı oldu.

Çevrimiçi alışveriş, tüketicilere daha fazla çeşitlilik ve seçim sunmanın yanı sıra, işletmelerin gece veya gündüz herhangi bir zamanda dünya çapındaki müşterilere ulaşmasını sağlar. Bu, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, doğrudan alışveriş yapanların evlerine pazarlamak için ideal bir platform haline getirir.

E-Ticaret Nedir?

Google arama sonuçlarında en sık sorulan sorular: e-ticaret nedir? ve nasıl yapılır? E-ticaret en temel haliyle ürün veya hizmetlerinizi internet üzerinden kuracağınız bir satış altyapısı ile bir web sitesi üzerinden veya ilgili pazaryerlerinde satmanızdır.

Bugün neredeyse her büyük markanın kendine ait bir e-ticaret sitesi olduğunu ve bu siteler üzerinden satışlarına hız kesmeden devam ettiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum büyük markaların yanı sıra yeni kurulan ya da orta segmentte yer alan markalar için de geçerli. Araştırmalara göre yeni kurulan bir markanın büyümesi ve marka bilinirliği yaratması ortalama 10 yıl sürerken, e-ticaret paketleri ortamında faaliyetlerine başlayan bir marka için bu süre sadece 2 yıla iniyor.

E-ticaret hazır paketleri, hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi mağaza kurmak için kullanılabilecek önceden yapılandırılmış ticaret çözümleridir. Birçok farklı ticaret platformu mevcuttur ve her biri farklı özellikler ve seçenekler sunar.

Bazı platformlar diğerlerine göre daha kapsamlı, bazıları ise daha kullanıcı dostudur. İhtiyaçlarınız için doğru e-ticaret çözümünü bulmanın en iyi yolu, bir e-ticaret uzmanına danışmak veya farklı platformları çevrimiçi olarak araştırmaktır. Bir platform seçtikten sonra, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacak çeşitli hazır paketler arasından seçim yapabilirsiniz.

E-Ticaret Paketi

İşletmeniz için doğru e-ticaret paketini seçmeniz önemlidir. Tüm paketler eşit oluşturulmaz ve sizin için doğru olanı işinize bağlıdır. Örneğin, işletmeniz çevrimiçiyse ancak ürünleri çevrimdışı satıyorsanız, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı özellikleri içeren bir paket düşünmek isteyebilirsiniz. Alternatif olarak, yalnızca çevrimiçiyseniz ve müşterileriniz çevrimdışı mal satın alamıyorsa, çevrimdışı özellikleri olmayan bir paket seçmek isteyebilirsiniz.

Sonuç olarak, Türkiye’nin en uygun ve kaliteli e-ticaret paketleri, işletmelerin çevrimiçi ortamda başarılı olmalarına yardımcı olmak için mevcuttur. İşletmeler bu araçlara yatırım yaparak yeni müşterilere ulaşabilir, satışlarını artırabilir ve genel operasyonlarını iyileştirebilir.