— Grafik Tasarım

Marka değerinizi arttırın.

Kreatif uzman ekibimiz uzman kadromuz ile ödüllü tasarımlar sunuyoruz.
grafik tasarım ajansı

Dünyaları çiziyoruz…

Yan tarafta ki formu doldurarak hayallerinize yaklaşın.

Standart Grafik Tasarım Paketleri

referanslar

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Grafik Tasarım

Gooncode, 2006’dan beri büyük bir yaratıcı ekiple çalışan yaratıcı bir grafik tasarım ajansıdır. Yaratıcı süreçleri, işlerinde onlara yardımcı olmak için AI araçlarının kullanımını içerecek şekilde gelişti. Gooncode, 10 yılı aşkın bir süredir yapay zekaya dayalı araçlarla çalışıyor ve verimlilik, üretkenlik ve yaratıcılıkta bir artış gördü. 

Bunun, araçların yalnızca insan yaratıcılığını taklit etmesi değil, aslında kendi başlarına yeni fikirler yaratması olduğuna inanıyorlar. Gooncode gibi bir grafik tasarım ajansı, herhangi bir yazar bloğu veya yazar yorgunluğu olmadan yeni fikirler oluşturmak ve uygun ölçekte içerik üretmek için yapay zekaya dayalı araçlar kullanır.

Bir grafik tasarım ajansı, çeşitli basılı ve dijital materyallerin tasarımında uzmanlaşmış yaratıcı bir şirkettir. Grafik tasarım ajansı, şirketler, web siteleri, ürünler ve hatta kamusal alanlar için görsel kimlik sistemleri üretebilir. Grafikerler, broşürler, afişler, reklamlar ve kitaplar gibi çok çeşitli materyallerin tasarımından sorumludur. 

Grafik tasarımcılar, çalışmalarında genellikle tipografiden yararlanır. Ancak bazı grafikerler, illüstrasyon veya fotoğraf manipülasyonu gibi belirli alanlarda da uzmanlaşmıştır. Grafik tasarım, düzenler ve sanat yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli tekstil ve görsel imgelerden görsel kavramların geliştirilmesini içerir. 

Tasarımcılar, grafikle ilgili her şeyden sorumludur. Grafikerler bilgisayar, yazılım paketleri, şablonlar, malzemeler, renk paletleri ve dijital manipülatörler gibi araçları kullanarak tasarımlarını geleneksel baskı teknikleriyle dijital veya fiziksel biçimde oluştururlar. 

Tasarımcı, bir tasarımı yaratan kişi olabilir veya bir proje üzerinde çalışan diğer tasarımcılara yön verebilir. Grafikerler genellikle bir sanat derecesine ihtiyacı vardır, ancak tasarım ve görsel sanatlar gibi diğer alanlarda geçmişi olanlar için istisnalar vardır. Ayrıca tekstillerden ve bilgisayar ve yazılım paketleri gibi dijital manipülatörlerden görseller oluşturma deneyimine sahip olmaları gerekir.

Grafik Tasarım Nedir ?

Grafik, görüntüler ve mesajlar oluşturmak için tipografi, fotoğraf, illüstrasyon ve diğer unsurları kullanan bir görsel iletişim sürecidir. Tasarımcı, izleyiciyle imgeler, semboller ve dil aracılığıyla iletişim kurar.
Grafikerler, reklam ajanslarında veya şirket içinde çalışabilirler. Ayrıca yayıncılık şirketlerinde ve şirketlerde bulunurlar. 

Grafikerler, web siteleri veya uygulamalar için basılı veya dijital grafikler gibi çeşitli medya türleri üzerinde çalışabilir. Grafik tasarımcı, logolar, reklamlar, broşürler, kitaplar, posterler ve ambalaj tasarımları gibi görsel iletişim materyallerini tipografi (yazının düzenlenmesi), fotoğraf (sanatsal görüntüler), illüstrasyon (çizimler) ve diğer öğeleri kullanarak görseller oluşturan kişidir. 

Semboller veya dil aracılığıyla izleyiciye bir mesaj iletin. . Bir grafik tasarımcı, tipografi (metnin düzenlenmesi), fotoğraf (sanatsal görüntüler), illüstrasyonlar (çizimler) ve logolar, reklamlar, broşürler, kitaplar, posterler ve ambalaj tasarımları gibi görsel iletişim malzemelerinin diğer öğelerini kullanarak görüntüler oluşturan kişidir. semboller veya dil aracılığıyla izleyiciye bir mesaj iletmek.

Grafik Tasarımcısı Neler Yapmakla Sorumludur?

Bir grafik tasarımcının rolünü tanımlamak kolay değildir. Bir projenin başarısı için gerekli olan birçok farklı tasarım disiplini ve rolü vardır. Grafik tasarımcıların süreçteki kendi rollerini anlamaları önemlidir. Karar verebilmeleri ve işlerini sahiplenebilmeleri gerekir. Ayrıca diğer tasarımcılar ve müşterilerle etkili bir şekilde iletişim kurabilmelidirler.

Konu söz konusu olduğunda, bir grafik tasarımcı görsel olarak çekici, akılda kalıcı ve işlevsel bir şey yapmaktan sorumludur.