— Makale Editörlük Paketleri

Sitenizi yükselişe geçirecek makaleler

Anahtar kelime araştırması ve seo uyumlu yapısı ile hem ilgili kelimelerde yükselin, hem de hitinizi arttırın.
makale editörlük hizmetleri

Makale Editörlük Hizmetleri

Adsense ve/veya SEO çalışması yaptığınız siteleriniz için özel anahtar kelime araştırmaları ile SEO uyumlu yazılan makalelerle Google’da üst sıralara çıkarak hem yeni müşterilere ulaşın. Örnek çalışmalar ve daha fazla ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için dünyayı yeniden yazıyoruz…

Kazancınızı Arttırın

Adsense gelirlerinizi özgün ve kaliteli makaleler ile arttırabilir, Google’da yükselişe geçebilirsiniz

Özgün Makaleler

SEO uyumlu özgün makaleler.

SEO Eklenti Ayarları

Ayarlar tarafımızca yapılmaktadır.

Özgün Resimler

Makaleye uyumlu görselli anlatımlar

Geniş Kadro

26 kişilik dev bir kadro ile çalışacaksınız.

referanslar

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Web sitesi makale hizmeti nedir?

Web sitesi makale hizmeti nedir? Web sitesi makale editörlük hizmeti, web siteleri için içerik sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir işletme veya kişi tarafından herhangi bir yazma bilgisine sahip olmadan içerik oluşturmak için kullanılabilir. Web sitesi makale hizmetleri bir süredir var, ancak internet daha dijital hale geldikçe daha popüler hale geliyorlar. 

Şirketlerin içerik üretim süreçlerinde paradan ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olurlar. Piyasada birçok web sitesi makale hizmeti türü bulunmaktadır. Bazıları ücretsiz, bazıları hizmetleri için ücretlidir. Seçtiğiniz hizmet türü bütçenize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

En sık kullanılan web sitesi makale editörlük hizmeti, şu anda 20’den fazla serbest çalışanın kendileriyle çalıştığı Gooncode’dir.

Piyasada her biri kendi yararları olan birçok farklı türde makale hizmeti vardır. Bazı örnekler arasında makale yazma, içerik yazma ve metin yazarlığı sayılabilir. Makale yazma: Makale yazma, yeni bir içerik parçası oluşturma sürecidir. Bir blog yazısı veya bir web sitesinde bulacağınız bir makale editörlük olabilir. Bu hizmet, niş bir kitleyi veya sektörü hedeflemek için genellikle belirli anahtar kelimeler kullanır.

İçerik yazma: İçerik yazma, web siteleri veya sosyal medya gibi diğer çevrimiçi platformlar için yazılı parçalar oluşturma sürecidir. Bu hizmet, belirli bir niş kitleyi veya sektörü hedeflemek için genellikle belirli anahtar kelimeleri kullanır.

Metin Yazarlığı: Metin Yazarlığı, makale editörlük hizmetleri, dergi, gazete, kitap ve broşür gibi basılı medya için içerik oluşturma sürecidir. Bu hizmet genellikle belirli anahtar kelimeleri kullanır.

İçerik pazarlaması, açıkça tanımlanmış bir kitleyi çekmek ve elde tutmak için değerli, tutarlı ve alakalı içerik oluşturmaya ve dağıtmaya odaklanan stratejik bir pazarlama yaklaşımıdır.

Birçok kişi içerik pazarlamanın yalnızca blog gönderilerini makale editörlük hizmeti ile oluşturmakla ilgili olduğunu düşünüyor. Ancak durum böyle değil. Başarılı bir strateji oluşturmak için bütünsel bir yaklaşım benimsemeniz gerekecek. İçeriğinizin nasıl dağıtılacağını (çevrimiçi ve çevrimdışı), içeriğinizin tonunu, kampanyanızın zaman çerçevesini, dağıtım için hangi kanalları kullanacağınızı ve çok daha fazlasını düşünmeniz gerekecek.

Bu yazıda, işinizi büyütmenize yardımcı olabilecek başarılı bir içerik pazarlama stratejisinin nasıl oluşturulacağına dair bazı ipuçları sağladık.

İçerik pazarlaması nasıl yapılır?

İçerik pazarlaması, açıkça tanımlanmış bir kitleyi çekmek ve elde tutmak için değerli, alakalı ve tutarlı içerik oluşturmaya ve dağıtmaya odaklanan bir pazarlama stratejisidir. İçerik pazarlaması, hedef kitleniz için değerli olan içerik oluşturmakla ilgilidir. Onlara sürekli olarak işinizi büyütmenize yardımcı olacak içerik sağlamakla ilgilidir.

Bunu yapmanın en iyi yolu sağlam bir strateji uygulamaktır. Bu bir yatırımdır, ancak zaman ve çabaya değer olabilir.