— SEO Paketleri

Google'da görünür olun.

Yükseliş garantili backlink paketleri (100 anahtar kelimeye kadar), webmaster tools’da bulunan tüm anahtar kelimelerinizin sıra takibi ve aynı zamanda anahtar kelime analizleri.
seo paketleri seo hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu

Birinci sayfa ve yükseliş garantili “Arama Motoru Optimizasyonu” çalışmamız ile sizde internette görünür olun. Marka bilinirliliğinizi hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.
#1

Yapay Zeka İle Yükseliş Garantili

Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve 220.000 web site üzerinde niş ağımız ile sizleri üst sıralara taşıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Tescilli AI algoritmamız, SEO kampanyanızı başlatmak için web içeriğinize uygun anahtar kelimeleri otomatik olarak seçecektir. Web sitenizin Google arama motoru sonuç sayfasında zaten sıraladığı anahtar kelimelere öncelik verilecektir. SEO faaliyetleriniz için mantıklı geliyorsa, kendi anahtar kelimelerinizi de ekleyebilir ve öncelik durumunu seçebilirsiniz.

Backlink

SEO stratejinize göre, sistemimiz promosyon dönemi boyunca her ay otomatik olarak 750 yüksek kaliteli geri bağlantıyı sitenize yerleştirecektir. Bu bağlantılar, 220.000 sitesinden oluşan ağımızı oluşturan niş ile ilgili sitelere yerleştirilecektir. Sitenizin istikrarlı büyümesini sağlamak için yalnızca denenmiş ve test edilmiş optimizasyon tekniklerini kullanıyoruz.

Web Site Denetimi

Google’ın yönergelerini izleyen bir web sitesi çalıştırmak, başarılı bir SEO kampanyasının bel kemiğidir. Bu nedenle SEO uzmanlarımız, SEO paketi ile tanıtılan her web sitesini 6-12 ay boyunca manuel olarak inceleyecektir. Ayrıca, bulunan sorunların nasıl çözüleceğine dair öneriler içeren ayrıntılı bir rapor sunacağız.

Site Hata Giderme

12 aylık SEO paketini kullanırsanız, web geliştiricilerimizin gelişmiş manuel incelemede bildirdiğiniz hataları düzeltmesini bekleyebilirsiniz. 1 ila 6 aylık SEO planımız bu seçeneği içermez, ancak sorunları gidermeniz için ekibimiz tarafından özel bir raporlama bilgisi tarafınıza iletilir.

Raporlama

SEO ile kişisel hesabınızdaki SEO faaliyetlerinin ilerlemesini takip edebilirsiniz. SEO raporlarını PDF ve CSV formatında indirebilir veya e-posta yoluyla teslimatı ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, kişisel müşteri başarı yöneticiniz, SEO kampanyanızın sonuçlarını anlamanıza izin verecektir.

Uzman Desteği

SEO çalışmalarınız ister emekleme döneminde olsun ister tüm hızıyla devam ediyor olsun, SEO ekibimizin ve kişisel müşteri başarı yöneticilerimizin size her zaman destek vereceğini ve dilediğiniz soruyu sorabileceğinizi unutmayın. Uzman ekibimiz yapabileceğiniz çalışmaları sizlere iletecektir.

Bazı Sonuçlar

SEO sistemlerimiz için yapay zeka çalışması ile aldığımız sonuçlardan sadece bazıları
coinnewstr.com //google.com.tr Öncesi Sonrası
blockchain tabanlı coin’ler 2021 0 1+100
blockchain tabanlı coin’ler hangileri 0 1+100
lazio token haber 0 1+100
blockchain tabanlı coinler hangileri 0 1+100
ethereum’un altcoinleri 0 1+100
cardstarter coin nedir 0 1+100
coinnewstr 0 1+100
kripto sert çatallanma nedir 0 1+100
coin news tr 0 1+100
pancakeswap para yatırma 0 1+100
ten.com.tr //google.com.tr Öncesi Sonrası
2 beden incelten korse ten 0 1+100
en iyi korse markaları 3 1+2
yelek korse 5 2+3
sıkılaştırıcı korse 4 2+2
en iyi bayan korse 7 3+4
hamile toparlayıcı korse 5 3+2
beden korsesi 4 3+1
en ok tercih edilen korseler 0 4+96
sıkılaştırıcı atlet 0 5+95
incelten korse 7 5+2
aksaakustik.com //google.com.tr Öncesi Sonrası
ses yalıtım malzemeleri nedir 0 1+100
süngerpan uygulaması 0 1+100
aksu akustik 0 1+100
alt kata ses gidiyor 0 1+100
acoustic paravan 0 1+100
aksa akustik dudullu 0 1+100
tekno touch sünger 0 1+100
ses yalıtımında kullanılan madde 0 1+100
akustik ofis kabini çeşitleri 0 1+100
ses yalıtımı ne demektir 0 1+100
ileritrafik.com //google.com.tr Öncesi Sonrası
sola viraj levhası 0 1+100
kontrollü demir yolu 0 1+100
tehlikeli viraj yön 0 1+100
ışıklı işaret cihazı 0 1+100
u dönüşü yasak levhası 0 1+100
baretini tak 0 1+100
motosiklet tabelası 0 1+100
taşıt giremez tabelası 0 1+100
gizli buzlanma levhası 0 1+100
trafik levhaları okul geçidi 0 1+100
tipmod.com.tr //google.com.tr Öncesi Sonrası
medikal-mid 0 1+100
uzun elbiseler uzun kollu hemsire 38 1+37
kamuflaj doktor forması 23 1+22
anatomik hastane terliklerimle 13 1+12
doktor nlk modelleri 9 1+8
renkli doktor bonesin 8 1+7
ameliyat bonesio 7 1+6
formed medikal giyim 6 1+5
hastane terlikleri ankara 4 1+3
hemşire kıyafet renkleri anlamları 3 1+2
ucuzacekici.com //google.com.trÖncesiSonrası
araç çekici fiyatları silivri01+100
hızlı çekici numarası topkapı01+100
araç çekici fiyatları numarası çerkezköy01+100
otomobil çekici fiyatları numarası 01+100
hızlı çekici numarası kütahya01+100
hızlı çekici telefon afyon01+100
afyon oto çekici fiyatları numarası01+100
afyon en yakın kurtarıcı hizmeti01+100
kurtarıcı numarası çorlu01+100
kilis hızlı çekici numarası01+100
referanslar

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

SEO

Bir seo servis sağlayıcı arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seo şirketidir. İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak her türlü arama motoru optimizasyonu hizmetinde uzmanlaşmışlardır. Bir seo servis sağlayıcı arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seo şirketidir.

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak her türlü seo hizmetinde uzmanlaşmışlardır. Bir arama motoru optimizasyonu servis sağlayıcı arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seo şirketidir. İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak her türlü seo uzmanı hizmetinde en iyisidri.

Backlink almanın birçok aşaması vardır. Bu aşamalar, web sitesinin türüne, sektöre ve işin doğasına bağlı olarak değişir. Aşağıdaki aşamalardan bazıları şunlardır:

1. Sayfadaki Faktörler:

a) Anahtar Kelime Araştırması

b) İçerik Oluşturma

c) Web Sitesi Yapısı

d) Sayfa Başlıkları ve Meta Açıklama

e) URL Yapısı

f) Site Hızı Optimizasyonu

g) Web Sitesinin Teknik Unsurları (Sunucu vb.)

h) Site Mimarisi (Site Haritası vb.)

SEO Danışmanı

SEO danışmanı, web sitelerini arama motorları için optimize ederek şirketlerin çevrimiçi görünürlüklerini geliştirmelerine yardımcı olan bir profesyoneldir. Bir SEO danışmanı yalnızca işletmelere dijital pazarlama sürecinde yardımcı olmakla kalmaz; ayrıca ne tür içeriğin üretileceği ve nasıl tanıtılacağı konusunda rehberlik sunarlar.

Bir arama motoru optimizasyonu danışmanının rolü, bir şirkete dijital pazarlama dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu gerekli bilgi ve kaynakları sağlamaktır. Bunu yapmanın en iyi yolu, hem nitel hem de nicel yöntemlerle yapılabilecek araştırma ve analizdir.

İyi arama motoru optimizasyonu hizmetleri, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilir ve rekabette geride kalmamalarını sağlayabilir. Hangilerinin işiniz için en mantıklı olduğunu görmek için SEO hizmetlerimize göz atın.

SEO Nedir ?

SEO, bir web sitesini veya bir web sayfasını arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etme işlemidir. Web sitesi veya web sayfası içeriğini potansiyel ziyaretçiler için daha alakalı ve kullanışlı hale getirerek yapılır.

Arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması, sosyal medya optimizasyonu, ücretli reklamcılık ve daha birçok taktikle yapılabilir. Sitenize gelen trafiği artırabileceği, dönüşüm oranlarını iyileştirebileceği ve geliri artırabileceği için arama motoru optimizasyonu faydaları çok büyüktür. Arama motoru optimizasyonu, bir web sitesini veya bir web sayfasını arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etme işlemidir.

Potansiyel ziyaretçiler için web sitesi veya web sayfası içeriğini daha alakalı ve kullanışlı hale getirerek yapılır. Arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması, sosyal medya optimizasyonu, ücretli reklamcılık ve daha birçok taktikle yapılabilir. Arama motoru optimizasyonu faydaları çok büyüktür, sitenize gelen trafiği artırabilir, dönüşüm oranlarını iyileştirebilir ve geliri artırabilir.

Web sitesi trafiğini artırmanın ve arama sıralamalarını iyileştirmenin birçok yolu vardır. Bağlantı kurma (backlink), sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması, e-posta pazarlaması ve daha fazlasını içerebilirler. Birçok web sitesi sahibi, daha fazla trafik elde etmek için sosyal medya pazarlamasını çevrimiçi stratejilerinin bir parçası olarak kullanır.

SEO ajansı stratejisindeki bir değişiklikten sonra arama sıralamalarında bir iyileşme görmek için herkese uyan tek bir formül yoktur. Sayfa sayısı, anahtar kelime sayısı ve içeriğin kalitesi gibi faktörlerin tümü, arama sıralamalarının ne kadar sürede iyileştirileceği konusunda rol oynayacaktır.

Arama motoru optimizasyonu stratejisindeki değişiklikleri uyguladıktan sonra arama sıralamalarının iyileşmesi birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilir. Belirli bir anahtar kelime veya kelime öbeği için sitenizi optimize etmenin birçok farklı yolu vardır.

İnsanların ne yazdığını öğrenmek için arama motorlarını kullanabilir, Google Trends gibi anahtar kelime araştırma araçlarını kullanabilir ve ayrıca hedef kitlenize sitenizde ne istediklerini sorabilirsiniz.

Belirli bir anahtar kelime veya kelime öbeği için sitenizi optimize etmenin birçok farklı yolu vardır. İnsanların ne yazdığını öğrenmek için arama motorlarını kullanabilir, Google Trends gibi anahtar kelime araştırma araçlarını kullanabilir ve ayrıca hedef kitlenize sitenizde ne istediklerini sorabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu nedir?

Arama motoru optimizasyonu, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirme sürecidir. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu metin yazarlığı, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması ve daha fazlası gibi birçok taktik ve tekniği içeren uzun vadeli bir pazarlama stratejisidir.

Bu, içeriği anahtar kelimeler için optimize ederek ve hedef kitleniz için etkili bir kullanıcı deneyimi yaratarak yapılabilir. Ayrıca sosyal medya pazarlaması ve içerik pazarlaması gibi birçok başka taktiği de içerir.

SEO ajansı, bir web sitesini Google gibi arama motorlarında potansiyel ziyaretçilere daha görünür hale getirerek arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirme sürecidir. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu metin yazarlığı, sosyal medya pazarlaması gibi birçok taktik ve tekniği içeren uzun vadeli bir pazarlama stratejisidir.

Şirketler SEM ve SEO’yu nasıl kullanıyor?

Şirketlerin olası satışlar oluşturmak için SEM ve SEO’yu kullanmanın birçok yolu vardır. Bunları trafik çekmek, satış oluşturmak ve daha fazla görünürlük elde etmek için kullanabilirler.

Şirketlerin SEM ve SEO’yu kullanma yollarından bazıları şunlardır:

– SEM ile trafik çekme: Bazı şirketler, web sitelerine veya bloglarına trafik çekmek için arama motoru pazarlamacılığını kullanır. Buna tıklama başına ödeme reklamları, sponsorlu bağlantılar, sosyal medya gönderileri, ücretli medya yerleşimleri ve içerik pazarlaması gibi şeyler dahildir.

– SEM ile potansiyel müşteriler oluşturun: Bazı şirketler, bloglar ve videolar içeren içerik pazarlama kampanyaları aracılığıyla ürünlerine veya hizmetlerine olan ilgiyi artırarak daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için arama motoru pazarlamasını kullanır.

– Görünürlük için arama motoru optimizasyonu kullanın: Bazı şirketler, daha fazla görünürlük elde edebilmek için arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için arama motoru optimizasyonu taktikleri de kullanır.

SEO ajansı için en önemli faktörler nelerdir?

Arama motoru optimizasyonu için en önemli faktörler içerik ve anahtar kelimelerdir. Her şeyden önce, içerik benzersiz, özgün ve arama motorları için optimize edilmiş olmalıdır. Anahtar kelime bir içerikte birden fazla kullanılmamalıdır. Ayrıca kısa ve akılda kalıcı olmalı ki arama motorlarından çok fazla ilgi çekebilsin. 

Son adım, içeriğin sosyal medya, yerel dizinler vb. gibi farklı platformlarda bulunduğundan emin olmaktır. İçerik, SEO’nun en önemli faktörüdür. Arama motorları önce anahtar kelime aramasını web sitelerinde arar ve bulunamazsa sitenin içeriğini kontrol eder. 

Bir web sitesinin içeriği benzersiz, orijinal ve arama motorları için optimize edilmişse, bu web sitesi arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer alacaktır.