Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

— Web Tasarım Paketleri

Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtın.

Yüksek SEO performansı ve aynı zamanda responsive dizaynı ile tut sürükle bırak teknolojisini bir araya getirdik. Her sektöre uyumlu Multi Purpose temalı yani Çok Amaçlı site tasarımımızla bir başka siteyle sadece renkleri değil tüm tasarımı farklı bir görünüme kavuşun ve kurumsallığınızdan ödün vermeyin.
Web tasarim paketleri

Kurumsal Firma Çözümleri

Tut sürükle bırak teknolojisi geniş tasarım şablonları ile Google servisleri ile uyumlu, SEO ayarları mükemmel yapılandırılmış responsive bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız geç kalmayın.
#1

Tüm Paketlerimizde ki Standart Özellikler

Gelişmiş modüller ve ihtiyaca uygun tasarımlar ile GOC Kurumsal Web yazılımının farkını hissedeceksiniz.

Hosting & Domain

Sınırsız hosting ve ilk yıl ücretsiz domain fırsatını kaçırma!

Modüller

Referanslar, galeri, iş başvurusu ve hizmetlerimiz modülleri.

Güvenlik ve Hızlandırma

Ücretsiz SSL ekledik. Cache modülümüz ile de hız kazandırdık.

Formlar

Teklif al formu dahil olmak üzere sınırsız sayıda iletişim formu oluştur.

Tut Sürükle Bırak

Hiç bir kodlama bilgisi olmadan sayfalarınızı istediğiniz gibi tasarlayın.

Danışmanlık

Tüm soru ve sorunlarınız için size atanan özel danışmanınız ilgilenecek.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım

Web tasarım, temel bir Windows ve Linux platformundan karmaşık çok kanallı yazılım uygulamalarına, web çözümlerine ve masaüstü yayınlarına kadar her şeyi içerir. Bu kategorinin ayrılmaz parçası olan internet tabanlı web teknolojileri ve veritabanı yönetim uygulamaları aşağıda açıklanmıştır. Net uygulamaları, Flash, multimedya tasarımı/geliştirme, grafik tasarım ve Java programlama öğreneceğiniz becerilerden bazılarıdır.

Sadece bir web sitesine sahip olmanın yeterli olmadığını hatırlamak önemlidir. Zaman içinde güncel tutmalısınız. Bakımın ne kadara mal olacağını sorun. Yanlış anlaşılmaları önlemek için her şeyin hem sizin hem de web tasarım firması tarafından anlaşıldığından emin olun.

Gelişmekte olan teknolojilerin ve artan sayıda ziyaretçinin ardından bir web sitesinin yeniden tasarımı her zaman önerilir. Yükseltmeleri uygulamadan önce, değişim mühendisliğinin değerini ve kapsamını belirlemek için kapsamlı bir analiz yapmak gerekir. Bir web sitesinin bir bölümünün değiştirilmesi mi yoksa sıfırdan tamamen yeni bir web sitesinin mi geliştirilmesi gerektiğini belirlemek için kapsamlı bir değerlendirme yapmak gerekir.

Uygulamaların yeniden yapılandırılması ve yükseltmelerinin yanı sıra yeni teknolojilerin ve uygulamaların dahil edilmesi veya entegrasyonu bu hizmetin kapsamına dahildir.

Hata düzeltme veya içerik düzenleme olsun, web sitenizin kataloğuna yeni ürünler eklemek veya uygunsuz bir şeyi kaldırmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, denizaşırı hizmet sağlayıcıların çoğu bunu ücretsiz veya minimum maliyetle yapacaktır. Bu bölümde yer alan hizmetler, öncelikle uygulama veya yazılım yönetimi ile bunların geliştirilmesi ve işlenmesi ile ilgilidir.

Çeşitli Veritabanı Hizmetleri mevcuttur.
MySQL, SQL, Access ve Oracle’a ek olarak, açık deniz yazılım geliştirme, çeşitli diğer veritabanlarında uygun maliyetli hizmetler sunar. Diğerlerinin yanı sıra C#,.NET, Java, PHP, HTML, Perl ve Basic dahil olmak üzere çeşitli programlama dilleri arasından seçim yapabilirsiniz.
İş ihtiyaçlarınızı karşılamak ve pazar görünürlüğünüzü artırmak için açık deniz geliştiricilerinin kapasitesinden ve potansiyelinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, hizmete ve sonuçlara olan bağlılıkları, finansal durumunuzu olumsuz etkilemeden kuruluşunuz için uzun vadeli kazançlar sağlar. Hizmetlerinin maliyet etkinliği, hüküm ve koşullarda herhangi bir taviz veya kısıtlama olmaksızın sağlanır.
Gooncode, önde gelen bir Yazılım Geliştirme Hizmetleri sağlayıcısıdır ve şirket, Vcare Yazılım Geliştirme (VSD) ile uzun ve verimli bir ortaklığa sahiptir. Halen Özel Yazılım Uygulaması ve açık deniz web geliştirme alanlarında danışman olarak çalışmaktadır.

İşletmelerin çoğu artık çevrimiçi reklamcılığın daha büyük bir pazara ulaşmanın en etkili yolu olduğunu anladı. Web tasarımı bazılarına basit görünebilir, ancak dönüşüm ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı bir planlama gerektirir. Sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir.
Uygun fiyata profesyonel bir web tasarım hizmetini nerede bulabilirim ve bunu nasıl yapabilirim? Bölgenizdeki herhangi bir web tasarım şirketinden haberdarsanız, lütfen bize bildirin. Portföylerine göz atın ve stilleri aradığınız şeyle eşleşiyorsa, web sitenizi tasarlamak için onlarla birlikte çalışabilirsiniz. Alternatif olarak, çevrimiçi bir arama yapabilirsiniz. Araştırmanızı yürütmek için Google veya Yahoo gibi büyük arama motorlarını kullanın. Ön pazar araştırması yapın. Başlamak isteyebileceğiniz işletmeler hakkındaki yorumları okuyun. Bu, hangisinin daha kaliteli hizmet sunacağını belirlemenize yardımcı olacaktır.
“Web tasarımı” anahtar kelimesi için basit bir arama, aradığınız sonuçları size sağlamayacaktır. Arama kriterlerinizi daraltmanız gerekiyor. Web sitenize eklemek istediğiniz özellikleri net bir şekilde anlamanız faydalıdır. Flash, grafik, e-ticaret vb. Teklif istemek için listenizdeki gereksinimlerinizi karşılayan şirketlere bir e-posta gönderin. Fiyatları karşılaştırın, ancak yalnızca en ucuz anlaşmaya gitmeyin; bunun yerine, paranızın karşılığını en iyi şekilde sunanı arayın.

Kendi başınıza yapmaya kıyasla, profesyonel bir web tasarım firması ile çalışmak çok daha faydalıdır. Çünkü bunu kendi başınıza yapmaya çalışmak önemli miktarda zaman ve çaba gerektirir. Profesyoneller, tasarımda hem işlevsel hem de görsel olarak çekici bir web sitesi oluşturmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptir. Web sitesi tasarımının önemli bir yönü, çok sayıda müşteri oluşturmasını sağlamaktır….
Profesyonel web tasarımı işletmeler arasında giderek daha popüler hale geliyor. İş dünyası, internetin potansiyelinin yanı sıra her yerdeki insanların evlerine ve ofislerine nüfuz etme kabiliyetini zaten fark etti. İşletmeler, web sitelerinin temsilcileri olarak hareket etmesini ve yılda 365 gün 24 saat gelir elde etmesini istiyor.
Profesyonel bir web sitesi tasarlamak ve geliştirmek istiyorsanız, öncelikle web tasarımına ve geliştirmeye genel olarak ne kadar para harcamak istediğinizi belirlemelisiniz.

Bu, doğrudan web sitesi tarafından elde edilmesi beklenen gelir miktarı ile ilgilidir. Web sitesi internette yayında olacaksa, şirket yaratabileceği potansiyel gelir akışını değerlendirmelidir. Bu, bazı web sitelerinin yaptığı gibi, web sitesinin internette kullanıma sunulduktan sonraki ilk 24 saat içinde gelir elde etmeye başlayacağı anlamına gelmez. Sabırlı olmak ve o web sitesine gelen trafik miktarını en üst düzeye çıkarmak için bir web sitesinin geliştirilmesine çaba sarf etmek gerekir.
Bir işletme adı oluşturmak ve hizmetlerini veya ürünlerini mümkün olan en kısa sürede müşterilere sergilemek için işletme sahiplerinin çoğu, mümkün olan en küçük miktarda yatırım yapmaya çalışır. Düşük maliyetli bir web tasarım firması, işin kalitesinden ödün vermeden ilk başlangıç ​​aşamasında bu hedeflere mümkün olduğunca verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir.
Birçok işletme web sitesi, gösterişli animasyonlu grafiklerin veya karmaşık programlamanın kullanılmasını gerektirmez. İyi bir web tasarımcısı, web siteniz için özel düzenler oluşturabilir ve projenin kapsamına bağlı olarak makul bir ücret karşılığında görsel olarak çekici görünmesini sağlayabilir. Bu düzen, web sitenizin görsel olarak çekici görünmesini sağlamak için güzel resimler ve ilgili, bilgilendirici metin içeren bir tasarımı desteklemek için kullanılabilir.
Bir web tasarım şirketi seçmeden önce, çalışmalarının örneklerine ve önceki müşterilerin onlarla çalışma deneyimleri hakkında referanslarına bakın. Ayrıca, her şirketin sağladığı hizmetler ve müşterileriyle kurdukları ilişkilerin yanı sıra piyasada bulunan fiyatlar ve paketler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ek olarak, fikirlerinizi onlara daha iyi iletmek için web tasarımcılarıyla yüz yüze toplantılar planlayabilmeniz için şirketin yerel (bölgenizde) olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir.

Ürününüzü, hizmetinizi veya mesajınızı İnternet’e çok az parayla ulaştırmak, düşük maliyetli Web tasarım hizmetlerinin kullanılmasıyla mümkündür. Bugünlerde iş arayan herkes onu bulmakta zorlanacak. İnsanların büyük çoğunluğu mümkün olduğunca az para harcamaya çalıştığından, şirketinizin adını ve satmaya çalıştığınız ürün veya hizmetleri müşterinizin önüne hızlı ve hızlı bir şekilde çıkarmaya çalışmanız çok önemlidir. mümkün olduğunca verimli.
Uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri bulmak istiyorsanız, birkaç farklı şirketin geçmiş performanslarına bakmak için biraz zaman harcamalısınız. Her internet tasarım hizmeti size ücretleri ve özellikleri hakkında bilgi vermelidir. Daha sonra ihtiyaçlarınıza en uygun web tasarım şirketini bulmak için bu faktörleri değerlendirmelisiniz. Uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri her zaman tek başına yaşamanın düşük maliyetli olmasıyla ilgili değildir. Yüksek kalite ve çevrimiçi işinizin genişlemesine yardımcı olacak ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgilenirler.

İşletmeler, basit bir web sitesine ihtiyaç duymaktan, yatırımlarından iyi bir getiri sağlayacak büyük ve karmaşık bir web sitesine ihtiyaç duymaya doğru evrildi. Etkili ve profesyonel bir web tasarımı oluştururken hedef kitleyi her zaman akılda tutmak önemlidir. Web sitesinin müşteri odaklı olması ve hedef kitleye yönelik olması önemlidir. Yüksek kaliteli web sitesi tasarımının bazı özellikleri vardır; bunlar arasında indirme hızını kontrol etmek ve resimlerin özenle seçilmesini sağlamak vardır. Yüksek kaliteli ancak küçük dosya boyutuna sahip resimler, hızlı yüklenmesi gereken web siteleri için en uygun olanıdır. Bir web sitesinde büyük grafik resimlerin kullanılması, web sitesinin yavaş yüklenmesine neden olabilir ve bu da web sitesinin dönüşüm oranını olumsuz etkileyebilir.