Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım Paketleri

— Web Tasarım Paketleri

Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtın.

Yüksek SEO performansı ve aynı zamanda responsive dizaynı ile tut sürükle bırak teknolojisini bir araya getirdik. Her sektöre uyumlu Multi Purpose temalı yani Çok Amaçlı site tasarımımızla bir başka siteyle sadece renkleri değil tüm tasarımı farklı bir görünüme kavuşun ve kurumsallığınızdan ödün vermeyin.
web tasarım paketleri
[elfsight_pricing_table id=”7″]

Kurumsal Firma Çözümleri

Tut sürükle bırak teknolojisi geniş tasarım şablonları ile Google servisleri ile uyumlu, SEO ayarları mükemmel yapılandırılmış responsive bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız geç kalmayın.

Sınırsız hosting ve ilk yıl ücretsiz domain fırsatını kaçırma!

Teklif al formu dahil olmak üzere sınırsız sayıda iletişim formu oluştur.

Teklif al formu dahil olmak üzere sınırsız sayıda iletişim formu oluştur.

Hiç bir kodlama bilgisi olmadan sayfalarınızı istediğiniz gibi tasarlayın.

Ücretsiz SSL ekledik. Cache modülümüz ile de hız kazandırdık.

web tasarım

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Web Tasarım

Gooncode web tasarım ajansı, web tasarım hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. Başarılı web tasarım projelerinde uzun bir geçmişe sahibiz ve ekibimiz müşterilerimizin çevrimiçi ortamda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda tutkulu. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir web tasarım şirketi arıyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin.

Gooncode’un web tasarım süreci, müşterinin ihtiyaçlarının kapsamlı bir analiziyle başlar. Başarılı web tasarımının müşterinin işinin ve hedeflerinin sağlam bir şekilde anlaşılmasını gerektirdiğine inanıyoruz. Herhangi bir web tasarımı projesine başlamadan önce müşterilerimizin işlerini, müşterilerini ve hedeflerini öğrenmek için zaman ayırıyoruz. Bu, mümkün olan en etkili çözümü sunabilmemizi sağlar.

Gooncode’da hem yaratıcı hem de kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sektördeki on yılı aşkın deneyimimizle, dünyanın dört bir yanındaki şirketler için özel web siteleri tasarladık.

Her web sitesinin benzersiz olması ve temsil ettiği şirketi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle hazır tasarımlar ve yazılım şablonları kullanmaktan kaçınıyoruz. Bunun yerine, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yenilikçi web siteleri oluşturmaya odaklanıyoruz.

Ayrıca bir web sitesinin her tür kullanıcı için kullanımının kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle web sitelerimizi kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlıyoruz. Müşterilerimizin mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını istediğimizden, tüm tasarımlarımızda yalnızca en güncel teknolojiyi kullanıyoruz.

Gooncode’da amacımız müşterilerimize bir web tasarımdan daha fazlasını vermektir. Hayallerindeki web sitesini yaratmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yapmak için, vizyonlarını anlamak üzere müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Siteyi tasarlarken kurumsal web tasarım renklerini ve markalarını da dikkate alıyoruz.

Dolayısıyla, işletmeniz için türünün tek örneği bir web sitesi oluşturacak bir web tasarım şirketi arıyorsanız, Gooncode’dan başkasına bakmayın.

Kurumsal Web Tasarım

Her büyüklükteki işletme için bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Bir web sitesi, yeni müşterilere ulaşmanıza, mağazanıza veya sitenize trafik çekmenize ve hatta şirketinizin çevrimiçi itibarını artırmanıza yardımcı olabilir. Ancak bir web sitesi oluşturmak ve sürdürmek kolay değildir.

Özellikle web tasarımı veya programlama konusunda deneyiminiz yoksa. İşte biz burada devreye giriyoruz! Profesyonel web tasarım firmamızda, logonuzu ve düzeninizi tasarlamaktan dönüşümleri yönlendiren (ve satışlara yol açan) dinamik içerik geliştirmeye kadar sürecin her adımını ele alıyoruz. Kısacası: İşletmenizin profesyonelce tasarlanmış kendi web sitesine sahip olmasını sağlıyoruz.

Kurumsal web tasarım paketleri, işletmenizin özel ihtiyaçları ile çalışarak çalışır. Kurumsal bir web tasarım paketi, işletmenizin detaylı analizini içerecek ve doğru paketin tavsiye edilebilmesi için. Paket önerildikten sonra, analize dayalı olarak paket geliştirilecektir. Web sitesi, işletmenizi tanıtmak ve müşterileri çekmek için tasarlanacaktır.

Coinnewstr.comagm.org.tr gibi onlarca sitenin tasarımlarını yaptık. Tüm listeye referans bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım paketleri, çeşitli işletmeler için mevcuttur. Kurumsal bir web tasarım paketi, işletmenizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre uyarlanabilir. İşletmeniz için en iyi paketin hangisi olduğundan emin değilseniz, danışma için lütfen bizimle iletişime geçin.

Web tasarımı nedir ?

Web tasarımı, bir web sitesini planlama, organize etme ve oluşturma sürecidir. Birçok alt disiplini olan bir tasarım alanıdır. Web tasarımı dört ana aşamaya ayrılabilir: araştırma, tasarım, uygulama ve bakım.

Web tasarım süreci genellikle araştırma ile başlar: web sitesinin ne tür içerik içereceğini ve nasıl yapılandırılacağını belirlemek. Ardından, HTML kodu veya CSS gibi çeşitli araçları kullanarak sitenin düzenini tasarlamaya geçer. Sürecin son adımı geliştirmedir – siteyi kod veya komut dosyalarıyla oluşturmak ve internette canlı yayınlamadan önce her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak.

Herhangi bir şirket veya sektör için bir web sitesinin nasıl tasarlanacağına veya uygulanacağına dair belirlenmiş kurallar olmadığını belirtmek önemlidir.

Bazı yaygın web tasarım teknolojileri nelerdir?

Piyasada birçok web teknolojisi tasarımı bulunmaktadır. Bu makale en yaygın olanları tartışacaktır. En yaygın teknolojileri arasında CSS, Javascript, HTML ve PHP bulunur. Bu teknolojiler, animasyonlar ve etkileşim gibi etkileşimli öğeler içeren web siteleri oluşturmak için kullanılır.

CSS, bir belge ağacının bir tarayıcı tarafından nasıl oluşturulması gerektiğini açıklayan bir dildir. Web sayfalarındaki metin ve diğer görsel öğeleri biçimlendirmek için kullanılır. Javascript, etkileşim ve dinamik davranış eklemek için HTML, XML veya XHTML belgelerine gömülebilen bir programlama dilidir.

HTML, web tarayıcılarının web sitesi sayfaları olarak okuyup oluşturduğu hiper metin belgeleri oluşturmaya yönelik standart biçimlendirme dilidir. PHP, Web geliştirme için tasarlanmış, aşağıdakilere benzer özelliklere sahip açık kaynaklı bir sunucu tarafı betik dilidir.

Hazır Web Sitesi Tasarımı

Hazır Web Sitesi Tasarım işleri artık daha çok yaygınlaşmıştır. Eskiden hazır taslaklar kullanılmazdı, çünkü çoğu site kendine özel tasarımlar yaptırırdı ve satmazdı. Artık Hazır Web Sitesi Tasarımı satış siteleri ortaya çıktı. Bu sayede tasarım işleri daha da yaygınlaşmaya başladı. Hazır Web Sitesi Tasarımı sayesinde html,php gibi bir kod bilgisine sahip olmadan sitenizi güzelleştirebilirsiniz. 

Ayrıca bir kaç tane değil onlarca şablon arasından istediğiniz seçip sitenize uygulayabilirsiniz. İstediğiniz zaman da güncelleyebilirsiniz. Web site oluşturulmadan önce en başta yapılması gerek şey tasarımdır. Tasarım sitenin adeta bir resmidir. Bilgisayarlarımızdaki tarayıcıların görüntülemesi ve etkileşimi olması için bu tasarımlar belirli kodlamalar ile yapılmalıdır. 

Günümüzde bu kodlamalar büyük çoğunlukla css ve html ile yapılır. Html ve Css kelimelerini daha önce duymadıysanız internetden araştırabilirsiniz. Bunlar belirli kodlama dilleridir. İsterseniz öğrenip kendiniz kodlayabilirsiniz ama öğrenmesi çok kolay değildir. Html web sitenin vucütdan örnek verirsek iskelet gibidir. 

Css kavramı ise, yüzü, kulağı, gözü, derisi, rengi, ağzı gibi yerlerdir. Bunlara önyüz geliştirme veya arayüz geliştirme de denebilir. Web sitesinin içerini Html içersinde kullanabilirsiniz ama isterseniz bir veritabanı içinde biriktirip oradan da çekebilirsiniz. 

Vertabanına kaydettiğiniz içerikleri güncellemek veya yeni içerikler eklemek için Content Management System kurmanız yani CMS Türkçe karşılığı İçerik Yönetim Sistemidir. Ülkemizde yönetim paneli olarak söylenen bu özelliği kurmak için yapılacak işe arkayüz geliştirme adı verilir. 

Arkayüzü geliştirmek için Mssql veya mysql gibi veritabanları Php, Asp.net tarzında diller kullanılmaktadır. Hazır Web Sitesi Tasarımı bu gibi işlem basamaklarını yapmadan hazır şablonu direk sitenize ekliyor. Bu sayede kodlamayla vs. uğraşmıyorsunuz. Tabi her firma için değildir, çok büyük bir projeniz varsa eğer kendinize özel tasarımcı bulup web sitenizi tasarlatabilirsiniz. 

Sonrasında da bir coder bulup onu kodlatmanız gerekecektir. Eğer normal bir web site sahibiyseniz bunlara gerek yok yapmanız gerek Hazır Web Site Tasarımı kullanmanızdır. Bu sayede hem mali açıdan hem de zaman açısından kazanmış olursunuz. Hazır Web Site Tasarımının dejanatajları da bulunmaktadır. Mesela hazır şablon olarak koyduğunuz temaları başka siteler de kullanıyor olabilir. 

Hazır Web Sitesi Tasarımı kodları açıktır ama bilgilerinize ulaşılamaz sadece tema içindeki kodlara erişebilirler. Hazır Web Sitesi Tasarımında tüm şablonlar arama motorları ile uygun değildir. Bu yüzden seo konusun da bazen hazır şablonlar sıkıntılı olabiliyor. Ancak günümüzde artık neredeyse bütün temalar arama motorlarıyla uyumludur. 

Bu hizmetde beklemezsiniz hemen hızlı sonuç alırsınız. Ayrıca bir sürpriz ile karşılaşmazsınız ilk olarak demo inceleyip hazır web site tasarımını hemen sitenize kopyalayabilirsiniz. Hiçbir yeri eksik olmaz. Üstelik düşük maliyetlidir. Hazır Web Sitesi Tasarımı hizmeti aldığınız site de bir hata ile karşılaşmazsınız. Çünkü tüm şablonlar tek tek incelenir.

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım konusu önemli bir konudur bundan dolayı Web Tasarım Fiyatları da çok önemlidir. Web Tasarım denince akla internet sitemizdeki temalar gelir. Ama web tasarım göreceli bir kavramdır. Herkes için değişebilir. Günümüzde web tasarım yapılmadan çok iyi yerlere gelmek çok zordur. 

Çünkü giren müşteri tasarımı beğenirse yer imlerine kaydeder ve her zaman girerek. Girdiği zaman tasarımı güzel ve dizayn edilmiş bir site de sürekli başka yazıları okur bu sayede ziyaretçinin kalma süresi daha da artar. İlk sayfalara çıkmanız Google gözünde iyi duruma gelmeniz bunlardan dolayı olur. 

Web Tasarım Fiyatları önceki zamanlar da çok pahalıydı. Çünkü sektördü doğru dürüst iş yapan yoktu. İyi yapan da bir kaç kişi vardır. Bundan dolayı site sahipleri web tasarım çok pahalı olduğundan işlerini yaptımıyorlardı. Son günler de gelişen teknoloji ve mezun olan grafikler sayesinde oldukça gelişti artık şirketler, kurumlar açıldı web tasarım için bundan dolayı fiyatlar ucuzladı. 

Web tasarım yaptırmadan önce bazı şeylere karar vermeniz gerekmektedir. Mesela sitenizin ana rengi ne olmalı, sitenizi hangi renk temsil ediyor. Bundan sonra ise siteniz için uygun bir maskot veya ikon bulmanız gerekir. Eğer farklı olursanız ilk sıralara ulaşmanız daha kolay olacaktır. Dikkatlı araştırma yapıp web tasarım için karar vermeniz gerekmektedir. 

Fiyatı hemen düşünmeyin. Bazı Web Tasarım şirketleri bizim gibi sitenize uygun renkleri ve ikonları belirliyor. Ama bazen bunlar o kadar da iyi olmuyor. Çünkü sizin sitenizi en iyi siz bilirsiniz. Sizden başkası siteniz için renk belirlerse çok da iyi olmayabilir. Bunları göze alarak çalışmaya başlayın. Her zaman bunları düşünün yoksa sitenizdeki web tasarım da çok iyi olmayabilir. 

Web Tasarım Fiyatları diye arama motların da aratınca bir çok site çıkıyor en iyisi hangisi karar vermek için yapmanız gereken bir çok iş var ama en önce sitenin tasarımına bakın. Çünkü o site web tasarım sitesi ve sitesinin en tasarıma sahip olması gerekir. Eğer güzel bir tasarımı yoksa tercihleriniz olarak o siteyi sona ekleyebilirsiniz. 

Ama bazen stabil site yapmak için basit tasarıma kaçılıyor. Bundan dolayı o sitenin referanslarını tek tek inceleyin, referanslarındaki sitelerin tasarımlarına ve site hızlarına bakın. Site hızı tasarımla doğru orantılıdır. Yüksek çözünürlüklü resimler eklenirse eğer site hızı yavaşlar müşteri de bundan hiç hoşlanmaz. 

Bu yüzden Web Tasarım Fiyatlarına bakarken kötü bir firma da seçmeyin. Web Tasarım Fiyatları için ortalama değerleri de webmaster veya web tasarım forumlardan öğrenebilirsiniz. Web Tasarım sitenizi başarıya ulaştırmaz, sadece müşterinin sitede kalmasını sağlar. Siteye müşteriye getirmek için de bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. Bunlar için de internet de araştırma yapmanız gerekir.