— Yazılım

İşinizi kolaylaştırın.

Uzman yazılım kadromuz ile ihtiyacınız olan tüm yazılımları minimum maliyet, yüksek optimizasyon oranı ile gerçekleştiriyoruz. Hazır paketlerimizle ise erken teslim ve uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.
yazılım

Gezegeni kodluyoruz…

Yan tarafta ki formu doldurarak hayallerinize yaklaşın.

Standart Yazılım Paketleri

referanslar

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Yazılım

Gooncode, dünyanın en büyük kurumsal yazılım şirketidir. Şirketlere, hükümetlere ve bireylere hizmet ve çözümler sunan küresel bir yazılım geliştirme şirketidir. Gooncode’un ana hizmetleri yazılım geliştirme, BT danışmanlığı ve profesyonel hizmetlerdir.

Gooncode, gelecekte başarının anahtarı olacağına inandıkları için inovasyon ve teknolojiye çok önem vermektedir. Şirket faaliyetlerine 2006 yılında başladı ve o zamandan beri büyük ölçüde satın almalarla genişledi.  Web ajansları, dijital pazarlama dünyasında daha yeni bir kavramdır.

Müşterilerine tasarım, geliştirme, içerik oluşturma ve sosyal medya yönetimini içeren bir dizi hizmet sunarlar. Web yazılım ajanslarının temel amacı, müşterilerine eksiksiz bir dijital pazarlama çözümü sunmaktır. Pazarlama kampanyalarından istenen sonuçları elde etmelerini sağlamak için müşterileriyle yakın işbirliği içinde çalışırlar.

Yazılım ajansı, müşterileri için web siteleri, uygulamalar ve diğer dijital çözümler dahil olmak üzere dijital ürünler oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. İhtiyaçlarına göre özelleştirilmiş dijital çözümler oluşturmak için işletme sahipleriyle birlikte çalışırlar.

Müşteriler için özelleştirilmiş dijital çözümler oluşturmak için müşterilerle birlikte çalışır. Ayrıca SEO ve içerik pazarlaması gibi pazarlama hizmetleri de sağlarlar. Bu ajanslara genellikle proje bazında ödeme yapılır, ancak tam zamanlı olarak da işe alınabilirler.

Bir ajansın, size dijital alanda başarılı olmak için gereken araçları sağlayarak işinizi kurmanıza yardımcı olabilir. Bu makale bir yazılım projesinin nasıl geliştirileceği hakkındadır. Konu bir yazılım projesi oluşturmaya geldiğinde bir yazılım proje yöneticisinin bilmesi gereken en önemli şeyleri kapsar.

Makale planlamanın, ekip seçiminin ve risk yönetiminin önemini tartışıyor. Ayrıca ekip üyelerinizle nasıl iyi bir ilişki kuracağınız ve aralarındaki iletişim sürecini nasıl yöneteceğiniz konusunda bazı ipuçları sağlar. Ayrıca, son teslim tarihlerini karşılayabileceğinizden emin olmak için görevlere öncelik vermenin, düzenli molalar vermenin ve esnek olmanın öneminden bahseder.

Yazılım Nedir ?

Bir bilgisayara ne yapacağını söyleyen bir talimat sistemidir. Terim olarak genellikle bilgisayar programları ile birbirinin yerine kullanılır. Ancak, iki terim arasında ayrımlar vardır. Bir program, bilgisayarın yürütebileceği talimat dizilerinden oluşurken, yazılım genellikle kullanıcıların onunla etkileşime girmesine izin veren bir arayüze sahiptir.

Yazılım kelimesi, “iş” veya “eylem” anlamına gelen Latince “opera” kelimesinden türetilmiştir. Bir bilgisayarda yazılan ve saklanan bilgisayar programlarını ifade eder. Program, bilgisayara ne yapacağını söyleyen bir dizi talimattır. Bir program C, C++, Java gibi farklı programlama dillerinde yazılabilir.

Web ajansları, dijital pazarlama dünyasında daha yeni bir kavramdır. Müşterilerine tasarım, geliştirme, içerik oluşturma ve sosyal medya yönetimini içeren bir dizi hizmet sunarlar. Web yazılım ajanslarının temel amacı, müşterilerine eksiksiz bir dijital pazarlama çözümü sunmaktır. Pazarlama kampanyalarından istenen sonuçları elde etmelerini sağlamak için müşterileriyle yakın işbirliği içinde çalışırlar.

Kurumsal Yazılım Firmaları

Piyasada geliştirme ile ilgili her türlü hizmeti sunan birçok yazılım şirketi bulunmaktadır. Ancak kurumsal yazılım ajansları ile diğer yazılım şirketleri arasında bir fark vardır.

Kurumsal Ajansları:

– Yalnızca iş kullanımı için ürünler geliştirin –

– Web tasarımı, web geliştirme, uygulama geliştirme ve uygulama pazarlaması gibi hizmetler sağlayın

– Belirli bir sektöre veya dikey pazara tek bir odaklanmaya sahip olmak

Yazılım Geliştirme Şirketleri:

– Web sitesi tasarımı, web sitesi geliştirme, uygulama tasarımı ve uygulama pazarlaması gibi hizmetler sunun

– Beceri setleri ile daha çeşitlidir ve birden fazla dikey pazarda hizmet verebilir.

Bir kurumsal yazılım ajansıyla çalışmanın faydaları çoktur.

Avantajlardan bazıları şunlardır:

– İşinizle birlikte hızlı ölçeklendirme ve büyüme yeteneği. Bu, ajansınızın işletmeniz için doğru düzeyde kaynak sağlayabileceği anlamına gelir.

– Gittikçe test etme, öğrenme ve uyum sağlama yeteneği. Bu önemlidir, çünkü kendi başınıza olduğunuzdan daha hızlı değişiklik yapmanızı sağlar. Ayrıca, ürün geliştirme veya müşteri iş akışları hakkında karar verme söz konusu olduğunda daha az risk olduğu anlamına gelir.

– Belirli bir uzmanlık alanında uzmanlık – bu, riskleri azaltmaya ve ilgili tüm taraflar için verimliliği artırmaya yardımcı olacak uzmanlık alanlarıyla ilgili her konuda onlara güvenebileceğiniz anlamına gelir.