Pazaryeri Entegrasyonu | 10’larca Pazaryeri + ERP Muhasebe

— Pazaryeri Entegrasyonu Paketleri

Tüm siparişlerinizi tek panelden yönetin.

E-Fatura entegrasyonu ve hazır şablonlarla tüm siparişlerinizi tek panelden yöneterek satışlarınıza odaklanın ve işinizi tüm dünyaya taşıyın. Size özel atanan danışmanlarınızdan pazaryerleri ile alakalı satış veya mağaza başvurusu için gerekli bilgileri alabilirsiniz.
pazaryeri entegrasyonu

[elfsight_pricing_table id=”5″]

Yerel ve Ulusal Pazaryeri Çözümleri

Binlerce ürününüzü tek bir butona basarak tüm pazaryerlerine gönderin. Gelen bütün siparişleriniz de tek panelden yönetin. Sınırsız XML modülü ile kategori eşitlemesi yaparak dropshipping firmalarınızı da yönetebilirsiniz.
#1

Ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlayın.

Türkiye ve global pazaryerlerin de ki mağazalarınızı tek panelden yönetin ve işinizi dünyaya taşıyın.

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Online alışveriş trendinin giderek daha popüler hale gelmesiyle birlikte tüccarlar, sipariş yönetimi sürecini kolaylaştıracak bir çözüm için Gooncode’un Trendyol pazaryeri entegrasyonuna yöneliyor.

Gooncode’un Trendyol pazaryeri entegrasyonu, siparişleri, stok takibini ve faturalandırmayı tek bir panelden yönetmenizi sağlar.

Trendyol, diğer pek çok pazaryeri gibi barkod yapısı üzerine kuruludur. Kanal bazlı barkod oluşturma özelliğimiz ile ürünlerinize her pazaryeri için farklı barkodlar atayabilirsiniz.

Kanal bazlı barkod oluşturma özelliğimiz sayesinde Trendyol’da halihazırda listelenen ürünlerinizi dakikalar içerisinde Gooncode’a aktarabilirsiniz.

Gooncode’un Trendyol entegrasyonu ile kataloğa takılmadan ürünlerinizi yönetebilirsiniz! Pazaryerinizin kargo sözleşmesinden yararlanmıyorsanız, kendi kargo takip numaralarınızı Trendyol’a aktarmak için Gooncode’u kullanabilirsiniz.

Mevcut ürünlerinizi Trendyol’dan Gooncode’a dakikalar içinde aktarabilirsiniz. Trendyol siparişleriniz Gooncode pazaryeri entegrasyonuna aktarılır ve entegrasyon programında kargo etiketleriniz oluşturulur.

 

n11 Pazaryeri Entegrasyonu

n11 pazaryeri entegrasyonumuz ile ürünlerinizi herhangi bir aracıya gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde n11 mağazanıza aktarabilirsiniz.

Aktarabileceğiniz ürün sayısında herhangi bir sınırla karşılaşmazsınız ve tüm bunları sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişlerinizde veya ürünlerinizde değişiklik yapmak için n11 panelinde zaman harcamak zorunda kalmayacağınız için bu size çok zaman kazandıracaktır.

Ayrıca N11.com’dan aldığınız siparişlerinizde müşteri bilgilerini yasalar çerçevesinde saklayabilir, raporlayabilir ve ürünleri sınırsız olarak N11.com’da yayınlayabilirsiniz. Ayrıca N11 mağazanıza gelen kargolarınızı anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Gooncode, ürün yükleme işlemlerinizi tek bir panel üzerinden kolaylaştırır. Hem tekli hem de opsiyonel ürünlerinizi N11 kataloğuna kolayca yükleyebilir ve N11 kataloğundaki ürünle eşleştirebilirsiniz.

Ayrıca N11’e yüklediğiniz ürünleri n11 entegrasyonu üzerinden aktarabilir, siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Matbu fatura ve e-fatura süreçlerinizi toplu olarak oluşturup yazdırabilir, ürünlerinizin kategori senkronizasyonunu yaparak N11 pazaryeri entegrasyonu ile toplu ürün yüklemeleri yapabilir, N11’deki opsiyonel ürünlerinizi satış yaptığınız diğer pazaryerlerine aktarabilirsiniz.

Hepsi Burada Pazaryeri Entegrasyonu

Hepsiburada, Türkiye’nin en güçlü e-ticaret sitelerinden biridir. Türkiye pazarına 1998’den beri hizmet vermektedir ve çok sadık bir müşteri tabanına sahiptir. 

Son yıllarda Hepsiburada, diğer şirketlerin ve e-ticaret sitelerinin ürünlerini ve markalarını daha geniş bir kitleye satmalarına olanak tanıyan bir pazaryeri özelliğini hayata geçirdi. Bu, yeni e-ticaret sitelerinin markalarını daha kısa sürede tanıtmaları için büyük bir fırsattır.

Hepsiburada pazaryeri entegrasyonu sistemimiz ile ürünlerinizi herhangi bir aracıya gerek kalmadan tek panelimiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde transfer edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir ürün transfer limiti konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ayrıca, sorunsuz aktarım sürecimiz sayesinde ürünlerinizi Hepsiburada mağazanıza aktarırken çok fazla zaman kazanabilirsiniz. Siparişleriniz veya ürünlerinizle ilgili değişiklikler için Hepsiburada panelinde fazladan zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Ve son olarak, Hepsi burada entegrasyonu siparişlerinizdeki müşteri bilgilerini de sistemimizde saklayabilir ve raporlayabilirsiniz. Üstelik Hepsiburada’da sınırsız ürün yayınlayabilirsiniz!

Hepsiburada pazaryeri entegrasyonu kullanmanın bir takım faydaları vardır. Her şeyden önce, kullanımı kolay bir çevrimiçi platformdur. İkincisi, dünyanın her yerinden tedarikçiler ve alıcılarla bağlantı kurmanıza olanak tanır. 

Hepsiburada pazaryeri entegrasyonu, ürünleriniz için mümkün olan en iyi teklifi bulmanızı mümkün kılar. Üçüncüsü, ürünlerinizin ilerlemesini izlemek kolaydır. Bu, zamanında ve doğru durumda teslim edilmesini sağlamayı kolaylaştırır.

PttAVM Pazaryeri Entegrasyonu

PttAVM pazaryeri entegrasyonu ile Ürün ve Siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Gooncode, birçok entegrasyonu tek bir ekrandan kolayca yönetebilmeniz için tasarlanmıştır.

Gooncode’un paketleri ile tüm pazaryeri mağazalarınızın yanı sıra PttAvm mağazanızı da rahatça yönetin.

Envanter eşleştirme özelliğimiz ile tüm platformlardaki stok seviyelerinizi takip edin ve bir sipariş verildiğinde gerçek zamanlı güncellemeler alın.

Entegrasyon süreci basit ve hızlıdır, kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer. Bırakın Gooncode sizin için stok yönetiminin zorluklarını halletsin!

Gooncode, PttAvm pazaryeri entegrasyonu sistemimiz ile mağazanızı diğer tüm pazaryeri mağazalarınızla birlikte yönetmeyi kolaylaştıran kullanışlı paketler sunar.

Gooncode pazaryeri entegrasyonu ile PttAvm’deki ürün envanterinizi tüm pazaryeri ürünlerinizle eşleştirerek stok yönetimini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, siparişlerinizi Gooncode’dan yönetebilirsiniz.

Entegrasyon zor bir süreç gibi görünse de, Gooncode bunu hızlı ve kolay hale getirdi. API bilgilerinizi Gooncode’nin PttAVM entegrasonu sistemine girmeniz yeterlidir ve EpttAvm mağazanızı Gooncode ile dakikalar içinde entegre edebilirsiniz.

PttAvm pazaryeri entegrasyonu ile bir pazaryerinden sipariş aldığınızda PttAvm’deki stoklarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Tüm mağazalarınızdaki stoklarınız anında güncellenecek! Ve aynı zamanda varyant ürünlerdeki stokları da yönetebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Pazaryeri Entegrasyonu

Gooncode ile tüm siparişlerinizi ve satışlarınızı Gooncode panelinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Ürünleriniz için saniyeler içinde fatura ve kargo barkodları oluşturabilirsiniz.

Çiçeksepeti panelinde siparişin onaylanabilmesi için yüklenmesi gereken fatura Gooncode panelinden yüklenebilir.

Çicek sepeti entegrasyonu takip numaraları Gooncode panelinden iletilebilir.

Teslimat bildirimi manuel veya otomatik olarak yapılabilir. Gooncode’a düşen siparişlerin durumu toplu veya tek tek sevk edilecek şekilde düzenlenebilir.

Ürün eklerken birden fazla dinamik özellik (Özel Metin, Ürüne Eklenecek Metin vb.) eklenebilir.

Çiçek sepeti pazaryeri entegrasyonu üzerinden alınan siparişler için Çiçek sepeti şablonu ile müşteri notları ve barkodlar yazdırılabilir.

Gooncode çiçek sepeti pazaryeri entegrasyonumuz, siparişleri yönetmeyi, envanteri takip etmeyi ve tek bir panelden fatura oluşturmayı kolaylaştırır.

Ürün entegrasyon özelliğimiz ile ürünlerinizi doğrudan Çiçek Sepeti pazaryerinde satabilir ve stok bilgilerinizin diğer pazaryerlerinde otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Satışa sunduğunuz ürünler, bu ürünler için verilen siparişler ve bu siparişler için müşteri bilgileri sadece birkaç saniye içinde Gooncode’da mevcut olacak. Buradan tüm işlemleri tek bir panelden yönetebileceksiniz – artık ayrı bir çiçek sepeti paneline gerek yok!

Modanisa Pazaryeri Entegrasyonu

Modanisa pazaryeri entegrasyonu sayesinde sayesinde ürünlerinizi Modanisa’da sunmak istiyorsanız Gooncode entegrasyon panelini deneyimlemenizi öneririz. 

Siparişleriniz için birçok kolaylaştırıcı seçenek sunan panel, tüm pazaryerlerinizin yanında Modanisa ürün eşleştirme, ürün gönderme gibi özellikleriyle zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Ayrıca toplu ürün silme ve toplu ürün güncelleme modüllerini kullanarak manuel olarak saatler sürecek ve hata payı olan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Modanisa Entegrasyonu ile kategori, marka ve ürün yönetimini aynı anda tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Modanisa Entegrasyon paketlerimizde yer alan teknik destek hizmeti, her türlü sorunuzu yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Modanisa pazaryeri entegrasyonu ile ürün adı, açıklaması, fotoğrafı ve fiyatı gibi tüm ürün bilgilerini kolayca değiştirebilir ve tüm satış platformunda listeleyebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde satabilirsiniz.

 Ayrıca ürünlerinizin Modanisa fiyatını tek bir işlemle güncelleyebilirsiniz. Gelişmiş kampanya modülü ile ürünlerinizin fiyatlarında yüzde ve tutar bazında indirim ve artış da yapabilirsiniz.

Envanter yönetim sistemi ile her bir modanisa pazaryeri entegrasyonu içinde giriş yaptığınız mağazanız, satış kanalınız ve deponuz için stok seviyelerinizi takip edebilirsiniz. 

Amazon Pazaryeri Entegrasyonu

Gooncode Amazon pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizi Amazon’a toplu olarak kolayca yükleyebilir, ürün bilgilerini ve fiyatlarını güncelleyebilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca Gooncode panelinizden faturalarınızı ve kargo etiketlerinizi yazdırabilirsiniz. Amazon entegrasyonunu kullanabilmek için öncelikle Amazon’a satıcı olarak başvurmanız ve başvurunuzun onaylanması gerekmektedir. 

Mağazanız onaylandıktan sonra Gooncode’u geliştirici olarak yetkilendirmeniz gerekmektedir. Bu yetkiyi verdikten sonra Gooncode ile Amazon mağazanız arasındaki API entegrasyonu çalışır hale gelecektir.

Amazon pazaryeri entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi otomasyon şeklinde yönetin ve siparişler, mesajlar için amazon paneli kullanmanıza gerek kalmasın.

Tek bir panel üzerinden ürün yükleme işlemlerinizi kolaylaştırır. Hem tekli hem de opsiyonel ürünlerinizi Amazon kataloğuna kolayca yükleyebilirsiniz. 

Amazon kataloğundaki ürünü kolayca eşleştirebilirsiniz. Amazon’a yüklediğiniz ürünleri Amazon pazaryeri entegrasyonu sistemine aktarabilirsiniz. 

Siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu olarak yazdırabilirsiniz. Basılı fatura ve e-fatura işlemlerinizi toplu olarak oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz. 

Ürünlerinizin kategorilerini senkronize ederek Amazon’a toplu ürün yüklemeleri yapabilirsiniz. Amazon’daki opsiyonlu ürünlerinizi satış yaptığınız diğer pazaryerlerine de aktarabilirsiniz.

Akakçe Pazaryeri Entegrasyonu

Akakçe pazaryeri entegrasyonu, siparişinizi e-ticaret sitenize aktarmanızı sağlayan bir e-ticaret sitesidir. 

Akakçe entegrasyonu üzerinde sipariş edilen ürünün stok bilgilerinin sisteminize yansıtılmasını, Akakçe üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerinin toplu olarak e-ticaret sitenizdeki stok ve fiyat bilgileri ile senkronize edilmesini ve sınırsız ürünün Akakçe üzerinde yayınlanmasını içerir.

Gooncode’u Akakçe’ye gönderdiğiniz ürünler için kargo süresi ve alt başlık dahil olmak üzere ürün durumunu toplu olarak yönetmek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca Akakçe’de siparişinizde görünecek kargo ücretini Gooncode üzerinden belirleyebilir.

Akakçe’deki kargo firmaları ile e-ticaret sitenizdeki kargo firmalarını eşleştirebilirsiniz. Akakçe Sipariş Modülü üzerindeki işlemlerinizi otomatikleştirmek mi istiyorsunuz? Gooncode Akakçe Entegrasyonu’ndan başkasına bakmayın! 

Bizim yardımımızla Akakçe mağazanıza ürün gönderebilir, bu ürünleri güncel tutabilir, satış yaptığınızda Gooncode üzerinden siparişlerinizi yönetebilir ve faturalandırabilirsiniz.

Akakçe pazaryeri entegrasyonunu kullanabilmeniz için öncelikle Akakçe üzerinde mağazanızı açmış ve e-ticaret sitenizdeki sanal pos bilgilerinizi Akakçe hesabınıza tanımlamış olmanız gerekmektedir.

E-Ticaret sitenizden oluşturduğunuz xml yardımı ile Gooncode’a yüklediğiniz ürünler için listeleme koşullarını belirledikten sonra ürünleriniz Akakçe mağazanıza aktarılır. Daha sonra xml’deki değişiklikler ile ürünleriniz otomatik olarak düzenli olarak güncellenir. 

Cimri Pazaryeri Entegrasyonu

Gooncode ile ürünlerinizi toplu olarak Cimri’ye gönderebilirsiniz. Tüm ürünleriniz tek bir xml içerisinde gönderilir. Ürün ve stok bilgileri Cimri tarafından periyodik olarak güncellenir.

Diğer platformlarda veya perakende olarak sattığınız ürünün stoğu otomatik olarak Cimri’ye aktarılır ve güncellenir. Satışını yaptığınız ürünlerin renk, beden, ölçü vb. seçenekleri varsa bu tür ürünleri Gooncode’dan Cimri entegrasyonu ile gönderebilirsiniz.

Cimri entegrasyonu ile gelen bir sipariş birkaç dakika içerisinde Cimri pazaryeri entegrasyonuna aktarılıyor. Bu siparişler ile müşteri bilgileri, ürün bilgileri, alıcı öder gibi durum bilgileri, sipariş durumu, kargo kampanya kodu ve kargo barkodu vb. tüm bilgiler Gooncode’de aktarılır. İptal ve iade edilen siparişleriniz otomatik olarak iptal statüsüne alınır.

Cimri pazaryeri entegrasyonuna sipariş aldığınızda müşteri, ürün, tutar, kargo ve vergi bilgileri ile faturanız otomatik olarak oluşturulur. 

Oluşturduğunuz faturada Cimri entegrasyonu ile kargo kampanya kodu ve gönderim için gerekli barkod doldurulur. 

Cimri ile siparişleriniz için kolayca kargo etiketi yazdırabilirsiniz. Cimri pazaryeri entegrasyonu ile Sadece bir sipariş oluşturun ve ilgili platform, satıcı, alıcı, kampanya kodu ve barkod bilgileriyle otomatik olarak bir kargo etiketi oluşturulacaktır. Kargo etiketlerini tek tek veya toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Ayrıca Gooncode muhasebecinize iletmek üzere bir önceki ayın fatura raporunu KDV ve matrah bilgileri ile birlikte alabilirsiniz.

Aliexpress Pazaryeri Entegrasyonu

AliExpress pazaryeri entegrasyonu ile mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi ve yaptığınız satışları Gooncode paneli üzerinden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlerin faturasını ve kargo barkodunu saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

AliExpress entegrasyonu ile saniyeler içinde ürün ekleyebilir, ürünlerinizde fiyat ve stok güncellemeleri yapabilirsiniz.

Gooncode, kategorilere eklenecek ürünlerin kategori seçimlerinde belirtilen kategorinin alt özelliklerini otomatik olarak çeker. Çekilen bilgiler o kategorinin zorunlu veya zorunlu olmayan özelliklerinden oluşur.

Gooncode AliExpress entegrasyonu, varyantlı ürünleri dilediğiniz gibi ayarlayarak göndermenizi kolaylaştırır.

AliExpress entegrasyon modülü, e-ticaret şirketlerinin ürün ve hizmetlerini kitlelere ulaştırmaları için harika bir yoldur. 

Aliexpress pazaryeri entegrasyon modülü, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren yeni firmalar için marka bilinirliğini, satışları ve web sitesi trafiğini artırmak için tasarlanmıştır. 

Bu modül ile elektronik ticarette görünürlüğünüzü kolayca artırabilir ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Alibaba Pazaryeri Entegrasyonu

Alibaba pazaryeri entegrasyonuna başlamak için bir başvuru formu göndermeniz gerekir. Ardından şirketinizin bilgilerini, ürünlerini, fiyatlarını, müşteri hizmetleri ayrıntılarını ve diğer ilgili bilgileri sağlamanız gerekecektir.

Ayrıca, doğru ve güncel olduğundan emin olmak için listeleme bilgilerinizi düzenli olarak güncellemeniz gerekecektir. Başvuru süreci zaman alıcı olabilir, ancak çabaya değer.

Alibaba entegrasyonu, dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş noktasıdır. Sorunsuz ürün transferi ve kullanımı kolay arayüzü ile ürünlerinizi diğer e-ticaret platformlarından Alibaba pazaryeri entegrasyonuna kolayca taşıyabilirsiniz.

Ürünleriniz hakkında birkaç detay eklemeniz, kargo ücretlerini belirlemeniz ve “aktarmaya başla” butonuna tıklamanız yeterli.

Bundan sonra Alibaba, ürünlerinizi kendi platformunda paketleme ve alıcılara ulaştırma dahil olmak üzere diğer her şeyle ilgilenir.

Alibaba pazaryeri entegrasyonu, işinizi geliştirmenin harika bir yoludur. Doğru ve güncel bilgiler sağlayarak kaliteli müşterileri çekebilirsiniz.

Ayrıca ürünlerinizin yasallığını doğrulayarak yasal sorunlardan kaçınabilirsiniz. Etkili müşteri hizmetleri prosedürleri oluşturarak müşterilerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Ebay Pazaryeri Entegrasyonu

Satışlarınızı ve karlılığınızı artırmak mı istiyorsunuz? eBay pazaryeri entegrasyonu cevap olabilir. Gooncode pazaryeri entegrasyonları ile sadece bu kanallar üzerinden satış yapmakla kalmaz. 

Ürününüzü yüklediğiniz anda ödeyeceğiniz komisyon oranlarını, varsa ödeyeceğiniz kargo ve hizmet ücretlerini görebilir, gelişmiş envanter yönetimi ile ürün maliyetinizi hesaplayarak gerçekten kar edip etmediğinizi görebilirsiniz.

Tüm stoklar otomatik olarak takip edilir ve fiyat ve stok değişiklikleri anında yansıtılır, böylece her zaman güncel olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

Ayrıca, eBay entegrasyonundan aldığınız siparişleri diğer tüm siparişlerinizle aynı ekranda toplanır, böylece her şeyi tek bir yerden kolayca takip edebilirsiniz.

eBay pazaryeri entegrasyonu, kendi yazılımınızı eBay’e bağlar. Siparişlerinizi alın, siparişlerinizin ve ürünlerinizin durumunu güncelleyin. 

Ürünleri eBay’den e-ticaret uzmanına aktarın. Zamandan tasarruf edin ve eBay’i e-ticaret uzmanınızla birkaç adımda entegre edin!

Ebay Entegrasyonu, ürünlerinizi ve siparişlerinizi tek bir ekrandan yönetmenizi kolaylaştırır. 

Walmart Pazaryeri Entegrasyonu

Walmart pazaryeri entegrasyonu, satışları artırmanın ve yeni müşterilere ulaşmanın mükemmel bir yoludur.

Walmart entegrasyonu ile, işletmeniz siparişleri ve kargoları tek bir panelden takip edebilir, bu da gönderi ihtiyaçlarınızı yönetmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Bu değerli araç aynı zamanda, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilecek müşteri davranışlarına ilişkin iç görüler sağlar.

Walmart pazaryeri entegrasyonu, satışları artırmanın ve yeni müşterilere ulaşmanın mükemmel bir yoludur.

Amerika’nın önde gelen büyük şirketi Walmart pazaryeri entegrasyonu ile entegre sağlayın ve satışlarınızı arttırın. Siparişlerinizi ve kargolarınızı tek panelden takip edin.

Satışlarınızı yurtdışının tüm kanallarına açarken global dünya da stok sorunu veya fiyatlarla uğraşmayın. Tüm bunları sizin yerinize Gooncode Walmart entegrasyonu sistemimiz halleder.

Siz sadece satışlarınıza odaklanın ve aynı zamanda Walmart üzerinden satışlarınıza yönelik alacağınız raporlarla sisteminizi geliştirin. Tüm stokların otomatik olarak takip edilir. Fiyat ve stok değişimlerin anında yansır

Etsy Pazaryeri Entegrasyonu

Etsy, çoğunlukla ulusal kitlelerle sınırlı olan diğer pazar yerlerinin aksine uluslararası boyutta hizmet veren bir pazaryeridir.

Etsy’nin öncelikli odak noktası ABD’dir, ancak platformda bulunan benzersiz ve orijinal ürünlerin yanı sıra Etsy’nin 2005 yılından bu yana sağladığı mükemmel müşteri hizmetleri nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki alıcılar ve satıcılar için tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.

Etsy, küresel bir kitleye ulaşmak isteyen Türk satıcılar için de harika bir seçenek. Etsy’de satış yapmayı düşünüyorsanız, başlamak için ipuçlarımıza ve püf noktalarımıza göz atmanızı öneririz.

Etsy’de ürün satıyorsanız, siparişlerinizi ve stoklarınızı takip etmenin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Etsy entegrasyonu ile her ikisini de doğrudan Gooncode Etsy pazaryeri entegrasyonu panelinden kolayca yapabilirsiniz.

Ürünleriniz için fatura ve kargo barkodları oluşturmak, fiyatları ve stok seviyelerini güncellemek ve yeni ürünler eklemek Etsy pazaryeri entegrasyonu ile çok kolaydır.

Ayrıca, entegrasyonumuz seçtiğiniz kategoriler için ilgili tüm ürün bilgilerini otomatik olarak çekerek ürün listelerinizi güncel tutmayı her zamankinden daha kolay hale getirir.

YARDIM

Tüm soru ve görüşleriniz için ücretsiz kayıt olabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Minimum maliyet yüksek gelir
Tasarladığımız sistemler minumum maliyet ve maksimum kazanç üstüne kuruludur. Sistemlerimizin tamamı tut sürükle bırak teknolojisi ile desteklenmektedir.
4.5/5
4.5/5
(650’den fazla şirket tarafından oylandı!)

“Bir çok ajansla çalışma fırsatı bulmamıza rağmen sizden aldığımız hizmet kalitesi tartışmasız mükemmel”

genesis-tr.com

“Tasarımını kağıda çizdiğim bir web sitesinin birebir olması ve revizyon sorunu yaşamadığım için mutluyum.”

ihaledanismani.com

“7 yıldır sorunsuz aldığımız hizmet ve yaşadığımız sorunlarda destek ekibinin çalışmasına teşekkür ederiz.”​

agm.org.tr

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu sistemimiz ile trendyol, n11, hepsiburada, amazon, etsy, walmart vb. onlarca pazaryeri mağazanızı tek panel üzerinden yönetmenizi sağlar. Günümüz de özellikle pandemi sürecinde e-ticaret entegrasyonuna artan ilgi artmasıyla eş zamanlı otomasyon sistemlerin de pazaryeri entegrasyonu gibi ihtiyacı doğdu.

Tüm pazaryerlerin de mağazanız var ise sizin için vazgeçilmez bir sistem. Çünkü tek tek siparişleri kontrol edip ayrı ayrı fatura kesmek ve aynı zamanda stok takibi fiyat takibi vb. bir çok durumda sizin için zamandan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda ön muhasebe sistemi ve ERP entegresi ile muhasebenizi de görebiliyorsunuz.

Gooncode pazaryeri entegrasyon sistemi, onlarca pazaryeri mağazasını tek bir panel üzerinden yönetmenizi sağlar. Günümüzde özellikle pandemi sürecinde e-ticarete olan ilginin artmasıyla birlikte pazaryeri entegrasyonu gibi eş zamanlı otomasyon sistemlerine ihtiyaç doğmuştur.

Eğer tüm pazaryerlerinde mağazanız varsa Gooncode sizin için vazgeçilmez bir sistemdir. Çünkü tek tek siparişleri ve faturayı ayrı ayrı kontrol edebilir ve aynı zamanda stok takibi, fiyat takibi vb. Birçok durumda size zaman kazandırırken aynı zamanda ön muhasebe sistemi ve ERP entegrasyonu ile muhasebenizi de görebilirsiniz.

Satış, herhangi bir işletme için çok önemlidir, ancak özellikle satış çabalarına ayıracak bütçeye veya insan gücüne sahip olmayan küçük işletmeler için zor olabilir. Muhasebe yazılımı, küçük işletmelerin mali durumlarını takip etmelerine ve vergilerini kolay ve doğru bir şekilde yapmalarına yardımcı olarak paralarını yönetmelerini kolaylaştırır.

En İyi Pazaryeri Entegrasyon Firmaları

Birçok muhasebe yazılımı sağlayıcısı, müşterilerin Türkiye ve dünyadaki onlarca popüler pazaryerinden ürün satın alabilmeleri için e-ticaret entegrasyonu sunmaktadır. Bu, müşterilerinizle takibi çok daha kolay hale getirir; müşteri iletişim bilgilerini veya evrak işlerini takip etmek için zaman harcamanıza gerek kalmaz!

Türkiye ve dünya üzerinde faal olarak çalışan onlarca pazaryeri alışveriş sitelerini aynı zamanda muhasebe ERP entegresi ile satışlarınızı pazaryeri entegrasyonu ile arttırın ve takibinizi kolaylaştırın. E-ticaret sektörünün popülaritesi hızla artıyor ve bugün Türkiye’de ve dünyada tüketicilerin hayatında önemli bir rol oynuyor.

Pazaryerleri, alıcı ve satıcıların bir araya gelebildiği, alıcıların istedikleri ürünleri kolayca bulabildiği online ortamlardır. Türkiye’deki en büyük pazaryeri platformlarından bazıları Amazon, N11, HepsiBurada ve Trendyol’dur. Kısa tanımı ile e-ticaret, internetin hayatımıza girmesi ve kullanımının hızla artması ile ortaya çıkmış olup ticaretin elektronik ortamda yapılması anlamına gelmektedir.

Satışa konu olan mal veya hizmetin internet üzerinden tanıtım, pazarlama, ödeme, satış, lojistik gibi faaliyetleri ile başlayarak günümüzde en büyük sektörlerden biri olarak yerini almıştır.

Özellikle pandemi döneminde internetten alışverişe yönelim arttıkça e-ticaret sistemine olan ilginin de otomatik olarak artmasıyla pazaryeri entegrasyonumuzun çok daha değerli hale geldiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Gooncode, pazaryeri entegrasyonu alanında önde gelen şirketlerden biridir. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz ve sonuçlardan çok memnunuz. Pazar yeri entegrasyonumuzun şu anda piyasadaki en değerli hizmetlerden biri olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Pazar yeri entegrasyonu, işletmelerin müşterileriyle daha verimli bir şekilde bağlantı kurmalarını sağlayarak ürün ve hizmetlerini satmalarını kolaylaştırır. Hizmetimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için her zaman yeni yollar arıyoruz.

Pazaryeri entegrasyonu geleceği konusunda çok heyecanlıyız ve e-ticarete olan ilgi artmaya devam ettikçe bunun daha da değerli hale geleceğine inanıyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız ve hizmetimizi daha da iyi hale getirmek için çok çalışmaya devam edeceğiz.